Społeczne

VI Zjazd Delegatów PSL Powiatu Kaliskiego w Liskowie [zdjęcia]

2021-07-18 17:00:00 red.

W Liskowie odbył się VI Zjazd Delegatów PSL Powiatu Kaliskiego. Delegaci wybrali prezesa i nowy zarząd. Ponownie na prezesa wybrany został Krzysztof Grabowski.

fot. FB Krzysztof Grabowski
fot. FB Krzysztof Grabowski

Ponad 100 delegatów z gmin powiatu kaliskiego wzięło udział w sobotnim Zjeździe Delegatów Polskiego Stronnictwa Ludowego Powiatu Kaliskiego. Impreza odbyła się w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Liskowie.

W zjeździe uczestniczyli goście: poseł Dariusz Klimczak, wiceprezes PSL, poseł Andrzej Grzyb, prezes Zarządu Wojewódzkiego PSL w Poznaniu, poseł Krzysztof Paszyk, wiceprezes Zarządu Wojewódzkiego PSL w Poznaniu, senator Jan Libicki, były poseł i prezes honorowy Zarządu Powiatowego PSL w Kaliszu Józef Racki, starosta kaliski Krzysztof Nosal, który był przewodniczącym zjazdu, przewodniczący Rady Powiatu Kaliskiego Jan Adam Kłysz, wójt gminy Lisków Maria Krawiec.

Przed zjazdem złożone zostały wiązanki kwiatów i zapalne znicze na grobie ks. Wacława Blizińskiego, przed pomnikiem księdza oraz przed tablicą poświęconą twórcom Liskowa.

Zjazd powiatowy był też doskonałą okazją do wręczenia medali Witosa i Mikołajczyka, złotych kończynek oraz legitymacji nowym członkom PSL.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ