V Targi Ślubne  w Hotelu Kristoff [Dużo zdjęć]

2021-09-12 13:59:17 redakcja

Ten dzień musi być wyjątkowy, więc trzeba go dobrze zorganizować. Jeśli planujecie ślub, koniecznie odwiedźcie Hotel Kristoff*** w Łaszkowie. Trwają tam V Targi Ślubne, na których znajdziecie wszystko co potrzebne by zorganizować wymarzone i niezapomniane wesele. Targi trwają do godz. 18.00.

fot. MW
fot. MW

Już piąty w Hotelu Kristoff*** odbywają się Targi Ślubne. Imprezę prowadzą Izabela Janachowska – najlepsza polska ekspertka ślubna, gospodyni programów "I nie opuszczę Cię aż do ślubu", "W czym do ślubu?", a także "Panny młode ponad miarę" i "Śluby marzeń", "Taniec z Gwiazdami" oraz Bartek Jędrzejak - prezenter telewizyjny, znany między innymi z "Dzień Dobry TVN".

 

Prowadzą oni panele dyskusyjne z wystawcami, podczas których poruszane są różne kwestie związane z przygotowaniem przyjęcia weselnego. Nowożeńcy podczas Targów dowiedzą się m.in od poligloty Piotra Kruka o szybkiej i skutecznej nauce języka obcego przed podróżą poślubną, o trendach w makijażu ślubnym (Katarzyna Molka Make-up artist), czy też kiedy rozpocząć metamorfozę swojego wyglądu przed ślubem (Studio Treningu Skuteczny Trener Przemysław Szmaja, Justyna Bilska Ortomedica).

Z okazji jubileuszowej edycji targów, odbył się premierowy pokaz sukien z kolekcji Izabeli Janachowskiej.

Suknie zostały zaprojektowane z myślą o Pannach Młodych w każdym rozmiarze i wpisują się w kanony światowej mody weddingowej. Olśniewające, majestatyczne kreacje typu księżniczka, kokieteryjne rybki, klasyczne modele o fasonie litery A oraz subtelne, zwiewne projekty boho – każda Panna Młoda znajdzie model sukni idealny dla siebie!

Szczegółowy program wydarzenia przedstawia się następująco:

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ