Biznes Calisia.pl

V Targi Ślubne już w niedzielę 12.09.2021 w Hotelu Kristoff. Zobacz premierowy pokaz sukien ślubnych z kolekcji Izabeli Janachowskiej!

2021-09-01 07:00:00 reklama@calisia.pl

Już piąty raz zapraszamy Państwa do Hotelu Kristoff*** na Targi Ślubne, aby w jednym miejscu i czasie móc zebrać komplet informacji od wielu firm z branży ślubno-weselnej, a tym samym znacznie ułatwić sobie organizację tego wyjątkowego dnia.

V TARGI slubne kristoff
V TARGI slubne kristoff

Rewelacyjni prowadzący Izabela Janachowska – najlepsza polska ekspertka ślubna, gospodyni programów "I nie opuszczę Cię aż do ślubu", "W czym do ślubu?", a także "Panny młode ponad miarę" i "Śluby marzeń", "Taniec z Gwiazdami" emitowanych na TLC, oraz Bartek Jędrzejak prezenter telewizyjny, znany między innymi z "Dzień Dobry TVN" - porozmawiają z ekspertami branży ślubnej o najnowszych trendach oraz poprowadzą panele dyskusyjne z wystawcami, podczas których poruszane będą najważniejsze kwestie związane  z przygotowaniem przyjęcia.

Targi Ślubne w Hotelu Kristoff*** w Łaszkowie k. Kalisza od lat cieszą się coraz większą popularnością wśród osób zainteresowanych uzyskaniem ofert od firm z branży ślubno-weselnej, które jednocześnie mogą poznać najnowsze trendy mody ślubnej, profesjonalnych fotografów, zespoły muzyczne, eleganckie i zabytkowe samochody dla Młodej Pary, znakomite wypieki weselne, niebanalne dekoracje sali weselnych i inne atrakcje weselne.

Z okazji jubileuszowej edycji, odbędzie się premierowy pokaz sukien z kolekcji Izabeli Janachowskiej, prezentacje muzyczne, a także poczęstunek tortami weselnymi i pokaz fajerwerków.

 

Dzięki licznej grupie wystawców planowanie jak i przygotowanie Dnia Ślubu stanie się dużo prostsze i… tańsze. Ale nie tylko dnia ślubu, ponieważ na tegorocznych targach znajdziecie wiele inspiracji i artykułów potrzebnych przed jak i po ślubie. Wystawcy przygotowali szereg atrakcyjnych nagród dla zwiedzających.

Lista wystawców jest dostępna na Facebook @Targi Ślubne Hotel Kristoff

Szczegółowy program wydarzenia już wkrótce!

 

#BezpieczneTargi

Biorąc pod uwagę wytyczne i zalecenia Głównego Inspektoratu Sanitarnego Targi Ślubne w Hotelu Kristoff*** odbędą się z przestrzeganiem wszelkich obostrzeń oraz norm sanitarno-epidemicznych

Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy!

Niedziela 12 września 2021r. w godz. 12 – 18.

Hotel Kristoff

tel. 062 760 84 00

rezerwacja@kristoff.pl

www.kristoff.pl

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ