Uwaga kierowcy!

2010-06-30 12:30:22 Aga

Czekają nas kolejne utrudnienia na skrzyżowaniu ulicy Częstochowskiej z ul. Nowy Świat i Trasą Bursztynową w Kaliszu. Związane są one z przebudową tego skrzyżowania na rondo. III etap prac rozpocznie się już jutro, w piątek 2 lipca.

W związku z prowadzonymi pracami nastąpią zmiany w organizacji ruchu kołowego:
Zmiana oznakowania i w jego konsekwencji organizacji ruchu nastąpi 2 lipca w godzinach popołudniowych. Obejmować będzie utrzymanie, tak jak obecnie, całkowitego zamknięcia połączenia ulicy Częstochowskiej (od strony centrum) z ulicą Nowy Świat i Trasą Bursztynową - informuje Leszek Zieliński z Zarządu Dróg Miejskich w Kaliszu.
Przejazd pojazdów będzie możliwy:
- ulicą Nowy Świat wyłącznie w kierunku ul. Częstochowskiej (w stronę ul. Kordeckiego) i Trasy Bursztynowej (do ul. Łódzkiej),
- ul. Częstochowską (od strony ul. Kordeckiego) wyłącznie w kierunku ul. Nowy Świat i Trasy Bursztynowej (do ul. Łódzkiej),
- Trasą Bursztynową (od strony ul. Łódzkiej) wyłącznie w kierunku ul. Nowy Świat i ul. Częstochowskiej (w stronę ul. Kordeckiego).
Pojazdy jadące od strony Al. Wolności w kierunku Grabowa, muszą korzystać z objazdu poprzez ul. Bankową, Ułańską i ul. Nowy Świat do ul. Częstochowskiej.
Dla pojazdów jadących w kierunku Centrum (od strony Grabowa i ul. Łódzkiej) poprzez ul. Nowy Świat, Ułańską i Bankową.
Prace prowadzone będą do 15 lipca. Zarząd Dróg Miejskich apeluje o stosowanie się do wprowadzonych zmian w organizacji ruchu i umieszczonego oznakowania pionowego i poziomego.

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ