Biznes

Usługi Leroy Merlin - wnętrza zaprojektowane ze smakiem

2020-06-23 07:00:00 reklama@calisia.pl

Kuchnia to dla większości z nas najważniejsze miejsce w domu. Tu przygotowujemy posiłki, pijemy poranną kawę, świętujemy zdany egzamin, pieczemy ciasto na święta, przyjmujemy bliskich przyjaciół. Czasem w biegu „połykamy” kanapkę, innym razem celebrujemy niedzielny obiad lub długo rozmawiamy przy kuchennym stole. Urządzenie funkcjonalnej, estetycznej, dostosowanej do potrzeb wszystkich domowników kuchni jest dużym wyzwaniem.

fot. Leroy Merlin
fot. Leroy Merlin

Także łazienka należy do tych pomieszczeń, które sprawiają sporo problemów. Najczęściej niewielka musi zaspokoić wiele różnych oczekiwań i potrzeb wszystkich domowników. Stajemy więc przed dylematem co wybrać i jak ją wyposażyć, aby było wygodnie i estetycznie. Nie wystarczy inspiracja pięknymi wnętrzami oglądanymi w magazynach czy podpowiedzi znajomych. Warto w takiej sytuacji „oddać się w ręce” specjalisty – projektanta, który pomoże stworzyć kuchnię i łazienkę naszych marzeń.

W asortymencie Leroy Merlin znajdują się funkcjonalne modułowe meble kuchenne i łazienkowe z pełnym wyposażeniem wewnętrznym, blaty, zlewy, umywalki, wanny, armatura, specjalistyczne oświetlenie, akcesoria, podłogi, elementy dekoracyjne oraz sprzęt AGD renomowanych marek do kuchni. Propozycje i rozwiązania Leroy Merlin pozwolą urządzić kuchnię i łazienkę „od A do Z” niezależnie od ich wielkości oraz naszych preferencji estetycznych zgodnie z potrzebami nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Zatrudnieni w sklepach Leroy Merlin wyspecjalizowani w projektowaniu kuchni i łazienek projektanci doradzą, zaprojektują i pomogą skompletować listę niezbędnych produktów. Leroy Merlin oferuje także usługę transportu, montażu mebli i wyposażenia oraz podłączenia urządzeń i sprzętu. Osoby, które chciałyby wypróbować swoich sił w samodzielnym projektowaniu wnętrz mogą także skorzystać z ze specjalnej, prostej w obsłudze aplikacji dostępnej na: www.leroymerlin.pl/planer-3d, a następnie zweryfikować swoje pomysły w sklepie.

Jak uzyskać wymarzone wnętrze? Kilka kroków do sukcesu:

1. Pomiar. Prawidłowo zwymiarowane pomieszczenie to kluczowy element projektowania i montażu. Można wykonać pomiar pomieszczenia samodzielnie lub zamówić usługę pomiaru w sklepie, co niewątpliwie będzie bardziej bezpiecznym rozwiązaniem. Pomiar należy przeprowadzić bardzo dokładnie po wykonaniu wszystkich prac remontowych lub budowlanych.

2. Termin. Umów się na spotkanie z projektantem w sklepie lub on-line poprzez stronę https://www.leroymerlin.pl/klient/uslugi/zamowienie.html

3. Zastanów się jaki styl wnętrza preferujesz. Jakie masz oczekiwania i potrzeby? Czy z kuchni lub łazienki będą korzystać dzieci lub osoby starsze? Czy pasjonujesz się gotowaniem albo marzysz o domowym spa? Im więcej informacji przekażesz projektantowi tym szybciej powstanie dobry projekt.

4. Produkty. Zastanów się jakie produkty chciałbyś mieć w swoim domu. Możesz je wybrać w sklepie Leroy Merlin lub na stronie www.leroymerlin.pl. Inspiracje i podpowiedzi znajdziesz w katalogu Projekt 2020 na stronie https://katalog.leroymerlin.pl/

5. Projekt. Na spotkaniu z projektantem ustal wszystkie szczegóły, wprowadź zmiany, zaakceptuj finalny projekt. Otrzymasz gotowy projekt, wizualizacje oraz zamówienie na wybrane produkty z asortymentu Leroy Merlin.

6. Zamówienie. Zrealizuj zamówienie na wybrane produkty. Możesz także zamówić usługi transportu, wniesienia, dopasowania i montażu wybranych elementów wyposażenia np. mebli kuchennych czy całej łazienki. Specjaliści z Leroy Merlin zamontują kafelki, kabinę prysznicową, oświetlenie itp.

7. Ciesz się swoją nową kuchnią lub łazienką.

Punkt informacyjny

tel. 62 760-88-00

ul. Poznańska 121-131

62-800 Kalisz

https://www.leroymerlin.pl/

Godziny otwarcia

pn. - sb. 6.30 – 21.00

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ