Biznes

Usługi budowlane, sprzętowe i transportowe z MAXBUD Kędzia [wywiad wideo]

2020-10-20 11:00:00 redakcja

Szukasz najlepszej usługi i firmy z różnych branży w Kaliszu i regionie? Potrzebujesz solidnej firmy budowlanej, kreatywnego fotografa, zaufanego mechanika, dobrego ubezpieczenia na dom i życie, a może smacznej restauracji na imprezę okolicznościową? Zapraszamy na cykl krótkich wywiadów z przedsiębiorcami. Wywiady powstały w trakcie cyklicznego spotkania Business Mix, które nasza redakcja prowadzi od siedmiu lat - a od trzech lat we współpracy z Inkubatorem Przedsiębiorczości.

Calisia.pl
Calisia.pl

Szkoły muzyczne, dealerzy samochodowi, firmy budowlane i ubezpieczeniowe, restauracje, cukiernie i wiele innych usług z tradycją i na najwyższym poziomie oferuje najstarsze miasto w Polsce. Specjalnie dla Was, w trakcie spotkania Business Mix przeprowadziliśmy wywiady z przedsiębiorcami i zebraliśmy najważniejsze informacje, które pomogą Wam podjąć decyzję, z jakiej usługi skorzystać i gdzie warto się udać.

Szukasz solidnej i profesjonalnej firmy budowlanej? Chcesz wybudować budynek jedno i wielorodzinny, hale czy magazyn? Frima BAXBUD Kędzia dysponuje własnym sprzętem pozwalającym na realizację prac budowlanych z zakresu wznoszenia budynków jedno i wielorodzinnych, hal, magazynów, wykonania kompletnej sieci kanalizacyjnej i deszczowej a także utwardzanie powierzchni z kostki brukowej.

Profil facebookowy: https://www.facebook.com/maxbud.kedzia/

Strona www: https://www.maxbudkedzia.com/

Tel. 601 590 060
 

ADRES KORESPONDENCYJNY 

G.Narutowicza 4 62-800 Kalisz

 

 

 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować