Społeczne

Ulica Łazienna doczeka się remontu? Kolejny przetarg unieważniony. Miasto się nie poddaje

2024-07-10 09:00:00 BK

Unieważnieniem zakończyły się dwa przetargi ogłoszone przez Zarząd Dróg Miejskich w Kaliszu w kwietniu i w maju br. Chodzi o rozbudowę ul. Łaziennej w Kaliszu na odcinku od ul. Kolegialnej do Parku Miejskiego. Pod koniec czerwca br. Miasto ogłosiło kolejny przetarg. Czy tym razem się uda?

Street View
Street View

Jak to się mówi, do trzech razy sztuka. Czy tym razem uda się wyłonić wykonawcę remontu ulicy Łaziennej? Będzie to już trzeci przetarg ogłoszony przez Zarząd Dróg Miejskich w ostatnich miesiącach. Poprzednie zostały unieważnione ze względu na zbyt wysoką kwotę proponowaną przez firmy. 

W przetargu ogłoszonym w maju, swoje oferty złożyły dwie firmy - Konsorcjum firm: Rokom Infrastruktura Sp. z. o.o. oraz Rokom Sp. z. o.o. z Warszawy na kwotę ponad 4.910.650,07 zł oraz LEADER BRUK Mateusz Malarz ze Świerczowa na kwotę 3.599.493,11 zł. Kwota jaką miasto zamierza przeznaczyć na inwestycję to ponad 2,5 mln zł.

Pod koniec czerwca ZDM ogłosił trzeci przetarg na rozbudowę ul. Łaziennej w Kaliszu na odcinku od ul. Kolegialnej do Parku Miejskiego. Czy tym razem się uda? 

Inwestycja obejmie uzupełnienie istniejącej sieci kanalizacji deszczowej, przebudowę sieci oświetlenia ulicznego, wykonanie jezdni i stanowisk postojowych o nawierzchni z płyt kamiennych wraz z lokalnym odtworzeniem przebiegu historycznych murów miejskich o nawierzchni z kamienia polnego, wykonanie nawierzchni chodników i zjazdów na posesje z płyt kamiennych, wykonanie zieleni drogowej.

Termin składania ofert: 2024-07-11 12:00
Miejsce składania ofert: https://zdmkalisz.ezamawiajacy.pl
Termin otwarcia ofert: 2024-07-11 12:05

Link do ogłoszenia: https://zdmkalisz.ezamawiajacy.pl/pn/zdmkalisz/demand/notice/public/133895/details

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować