Społeczne

Udostępniliśmy dla Was potężne zasoby archiwalne calisia.pl

2020-01-02 10:00:00 redakcja

Z sentymentem, a czasem i wzruszeniem lubimy wracać do zdjęć, zdarzeń i sytuacji sprzed kilku czy kilkunastu lat. Niezwykłe koncerty, niecodzienne spotkania, wyjątkowi ludzie czy przełomowe inwestycje dla miasta. Pamiętacie co działo się w Kaliszu np. w 2007 roku? W pierwszym dniu Nowego Roku 2020 dodaliśmy do zasobów calisia.pl ponad 15 tysięcy najstarszych artykułów artykułów z lat 2007 - 2013. 

Calisia.pl
Calisia.pl

Tym samym udostępniliśmy dla Was 42 166 artykułów, pisanych w ciągu minionych 12 lat. Te artykuły ilustruje według stanu na dzisiaj  274 886 zdjęć, co stanowi najprawdopodobniej największy zasób zdjęć związanych wydarzeniami mającymi miejsce w Kaliszu.

Możliwość przeglądania zasobów opublikowanych na portalu Calisia.pl od początku jego funkcjonowania to swojego rodzaju powrót do przeszłości. Koncerty, spotkania, wywiady, sensacje, Sesje Rady Miasta, ważne inwestycje, kampanie wyborcze i kawał historii Kalisza są dostępne dla naszych czytelników! Jaki Kalisz był kiedyś? Co się zmieniło? Jak zmieniła się Calisia.pl? Zapraszamy do przeglądania i zwiedzania. 

Wejście do tej krainy przeszłości kryje się w dziale "Aktualności". Ponad artykułami znajduje się wyszukiwarka umożliwiająca przeszukiwanie zasobów calisia.pl po dacie. 

Również w dolnej części calisia.pl znalazła się sekcja "Artykuły sprzed 10 lat" w której codziennie znajdziecie linki do artykułów sprzed równo 10 lat. Na przykład: dziś będą to artykuły z 2 stycznia 2010.

Mamy nadzieję, że z przyjemnością wrócicie do dawnych wydarzeń i zobaczycie jak zmienia się nasze miasto. 

 

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ