Udany występ naszych drużyn na KKS Cup 2013

2013-01-27 23:29:34 Szymon

Pierwsza drużyna KKS I Kalisz (trener Jakub Szczepaniak) w organizowanym przez siebie turnieju halowym KKS Cup 2013 zanotowała udany występ, zajmując 4 miejsce w silnie obsadzonych zawodach, w których wzięło udział aż 12 drużyn.

Do gry w finale zabrakło bardzo niewiele, drużyna poległa w konkursie rzutów karnych, który musiał być rozegrany celem wyłonienia zwycięzcy półfinału. Na miejscu 5 uplasowała się drużyna KKS III Kalisz kierowana przez trenerów Piotra Morawskiego i Bartosza Sieronia. Druga nasza drużyna KKS II Kalisz (trener Jakub Szczepaniak) uplasowała się niestety na ostatnim miejscu.
Zawody zakończyły się zwycięstwem UKS SMS Łódź, który był zdecydowanie najlepszą drużyną zmagań.
Oprócz nagród zespołowych, wręczono również dwa wyróżnienia indywidualne. Najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik triumfatora Daniel Jatczak, który zdobył aż 9 bramek.
Trenerzy startujących w turnieju drużyn najlepszym bramkarzem wybrali goalkeepera KKS I Kalisz Eryka Figla. Na uznanie zasługuje również postawa bramkarza drugiej drużyny KKS-u Kalisz, którym był Borys Kliber, debiutujący na tej trudnej pozycji, na co dzień zawodnik linii obrony.