Sport

Udane zmagania w siatkówce plażowej młodzików. Zawodnicy MUKS Jantar Kalisz mistrzami Wielkopolski [zdjęcia]

2020-06-30 10:30:00 BK

24 czerwca w Aquaparku odbył się turniej finałowy w siatkówce plażowej młodzików o mistrzostwo Wielkopolski. Pierwsze miejsce zajęli Tobiasz Gozdek i Paweł Nawrocki z MUKS Jantar Kalisz.

MUKS Jantar Kalisz
MUKS Jantar Kalisz

To nie koniec sukcesów MUKS Jantar Kalisz. Duet Wiktor Przybyłek i Cyprian Pawlak – zajęli czwarte miejsce w turnieju. W związku z tym oba duety będą reprezentować województwo w półfinale mistrzostw Polski. 

Do zmagań zgłosiło się 17 duetów reprezentujących siedem klubów (Piast Poniec, MKS Kangur Nowy Tomyśl, MKS Jarocin, UKS Szamotulanin Szamotuły, UKS Lider Rokietnica, Tarnowia Volleyball Tarnowo Podgórne, oraz gospodarz MUKS Jantar Kalisz). Gospodarzem zmagań był MUKS Jantar Kalisz.

Wyniki

1 miejsce zajęła para

Paweł NAWROCKI

Tobiasz GOZDEK

MUKS JANTAR Kalisz

2 miejsce zajęła para

Mateusz ANDRZEJCZAK

Stanisław SZYNAKA

MKS Jarocin

3 miejsce zajęła para

Jacek KEMPIŃSKI

Szymon JAWORSKI

KPS PROGRESS Września

4 miejsce zajęła para

Wiktor PRZYBYŁEK

Cyprian PAWLAK

MUKS JANTAR Kalisz

5 miejsce zajęła para

Mikołaj HELAK

Mikołaj SARNA

UKS SZAMOTULANIN Szamotuły

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ