Udane wakacje!!!!

2011-08-17 14:14:55 MUSIC STORE

Tegoroczne wakacje należą do bardzo udanych- nie tylko ze względu na wspaniałą pogodę jaka towarzyszyła wszystkim przedsięwzięciom organizowanym przez szkołę MUSIC STORE ale i na ciekawe propozycje z których mogły skorzystać dzieci i młodzież naszego miasta

MUSIC STORE
MUSIC STORE
Pierwsze dni wakacji można było spędzić w szkole MUSIC STORE na półkoloniach które zostały przygotowane dla najmłodszych. Uczestnikami zabaw, wycieczek i wszystkich atrakcji były dzieci do 11 r.ż. Dzieci wraz z opiekunami mogły dowiedzieć się jak pieczony jest chleb, jak latają szybowce w Michałkowie, jak funkcjonowały stare osady na Zawodziu i jak żyło się w pałacu w Lewkowie. Na koniec tych pouczających wizyt pół-koloniści wybrali się do Aqua Parku w Jarocinie.Wesołych zabaw i radości było - jak na początek wakacji co niemiara:))))
Kolejna propozycja to warsztaty Taneczne - tańca hip-hop przygotowane przez p. Anie Klimek -dla nieco starszych i kochających taką formę wypoczynku nastolatek. Zajęcia odbywały się codziennie od godz. 9.00 - 16.00, a efekt w formie układów obejrzymy już niedługo.
Wyjazdowa forma spędzenia wolnego czasu to kolonie i obóz młodzieżowy w Białym Dunajcu. W tym roku razem z MUSIC STORE wypoczywało ok. 80 dzieci i młodzieży. Oferta skierowana była dla lubiących ruch, dobrą zabawę, piękne widoki i .... muzykę. Pobyt w górach był czasem poznania nowych miejsc i ciekawych wyzwań a do tego wszystkiego sprzyjała nam słoneczne pogoda.
Pełni radości i wspaniałych wrażeń zapraszamy już za....rok do przeżycia nowej przygody razem ze szkoła MUSIC STORE:)))

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować