Sport

Udane debiuty KRUK GYM na Torwarze w Warszawie

2021-10-12 12:00:00 KRUK GYM

W niedzielę podopieczni ALEKSANDRA KRUKA zaliczyli udany debiutancki start ale ze zmiennym szczęściem w 63 edycji turnieju "Warszawska Granda". Walki odbyły się na zasadach "K-1 rules" w hali Legia Fight Club pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu.

KCS KRUK GYM
KCS KRUK GYM

Pierwsza walczyła MARIA STACHALSKA-60kg. Po dobrych wyrównanych 3 rundach sędziowie orzekli zwycięstwo decyzją sędziów 2:1 dla rywalki z "Octopus" Łódź.

- Marysi zabrakło troszeczkę szczęścia i gdyby może uderzyła 2 kopnięcia więcej to na pewno wygrałaby z doświadczoną rywalką, która ma już na swoim koncie 9 pojedynków. Popracujemy nad odpowiednimi aspektami taktycznymi i będzie ok - komentuje Aleksander Kruk.

Następnie pojawił się KACPER JUSZCZAK -63kg junior. Po 1 minucie walki sędzia przerwał pojedynek przez zwycięstwo naszego debiutanta przed czasem nad rywalem z "Dragon FC" Radom.

- Kacper bardzo dobrze wywierał presję na rywalu od samego początku walki i po jednej z kontr efektownie uderzył w okolicę wątroby middel-kickiem. Fajny początek kariery - 1 walka i wygrana przez KO w pierwszej rundzie, która jest marzeniem każdego młodego sportowca trenującego sztuki walki - podsumował Aleksander Kruk.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ