Motoryzacja

Tylko dla mężczyzn? Jedyny taki Salon Detailingu w regionie, gdzie możesz zorganizować imprezę Rocco!

2023-01-19 07:00:00 reklama@calisia.pl

Który mężczyzna nie kocha swojego samochodu? W samochodzie spędzamy po kilkaset godzin rocznie. Dojeżdżamy do pracy, na zakupy, na wakacje. Tak jak dbamy o siebie, a także o nasz dom czy mieszkanie - tak samo, a czasami nawet bardziej - dbamy o swoje auto. To jak wygląda z zewnątrz jak i wewnątrz - często potrafi wyrobić o nas opinię wśród nieznajomych. Dlatego już dziś warto o nie zadbać, a najlepszy miejscem do tego jest Salon Rocco Car. Ale Salon Rocco to nie tylko miejsce, gdzie dopieszczane są samochody. To także nietypowe, klimatyczne miejsce spotkań i imprez towarzyskich nie tylko dla Mężczyzn:). 

Salon Detailingowy Rocco Car - Kościelna Wieś ul. Poznańskiej 12C
Salon Detailingowy Rocco Car - Kościelna Wieś ul. Poznańskiej 12C

Każdy posiadacz samochodu powinien dbać o swoje cztery kółka, ale nie każdy ma na to czas. Dlatego warto, żeby zadbali o twój samochód profesjonaliści. Takich znajdziemy w salonie detailingowym Rocco Car mieszczącym się w Kościelnej Wsi przy ul. Poznańskiej 12C.

Czym jest detailing?

Jest to bardzo szeroki zakres usług związanych z pielęgnacją pojazdów, przede wszystkim samochodów, ale też motocykli, łodzi a nawet samolotów. Poczynając od mycia i sprzątania pojazdu, przez renowacje lakieru i tapicerki skórzanej, skończywszy na zabezpieczeniu karoserii ceramiczną powłoką ochronną.

Dlaczego właśnie Rocco Car?

Rocco Car to miejsce stworzone przez profesjonalistów z gwarancją satysfakcji klienta.

- Stawiamy nie tylko na świadczenie perfekcyjnych usług, ale na krzewienie dobrze pojętej kultury samochodowej, która nie musi kłócić się z ekologią i dbałością o planetę. Samochody potrafią dawać radość! - mówi Robert Mróz właściciel salonu Rocco Car.

Rocco Car jako jedyna firma w rejonie,  łącząc pasję do motoryzacji i imprez - może zrobić Ciebie, dla Twoich bliskich i znajomych-  imprezę marzeń. -

Nie masz pomysłu na imprezę, a może chcesz sprawić komuś niespodziankę? Zrealizujemy każdy pomysł. Nasze profesjonalne studio kosmetyki samochodowej to nie garaż, a miejsce magii gdzie łącząc motoryzację z pasją i integracją tworzy nową kulturę. Zapewniamy pełen profesjonalizm w obsłudze imprezy - od nagłośnienia po DJ-a oraz catering - mówi Robert Mróz.

Poza detailingiem i organizowaniem niecodziennych imprez,  salon Rocco Car zajmuje się także wulkanizacją, geometrią kół, serwisem klimatyzacji oraz ozonowaniem.

Jakie ceny usług ma Salon Detailingu Rocco Car?

Ceny wykonywanych prac są umiarkowane jak na rynek kaliski.  Cennik podaje aktualne ceny netto. 

1. Mycie detailingowe z zewnątrz od 65zł.

2. Czyszczenie środka auta od 70 zł.

3. Pielęgnacja skór od 300 zł.

4. Aplikacja wosku od 100 zł.

5. Korekty lakierów od 500 zł

6. Bezinwazyjne przyciemnianie szyb od 350 zł

7. Folie ochronne PPF FlexiShield kontakt tel.

8. Powłoki ceramiczne od 1200 zł.

9. Pranie tapicerki samochodowej od 350 zł.

10. Wymiana opon od 65 zł.

11. Ozonowanie auta od 80 zł.

12. Serwis klimatyzacji odgrzybianie od 240 zł.

13. Geometria kół 3D od 100 zł.

14. Diagnostyka komputerowa (kodowanie, usuwanie błędów, kodowanie czujników w oponach, wgrywanie polskiego menu do samochodu. od 70zł

15. Serwis samochodu pogwarancyjny. od 200 zł.

16. Door to door (możliwość dojazdu po auto i przywiezienie po skończonej usłudze) od 25 zł.

Rocco Car

Kościelna Wieś, ul. Poznańska 12C

tel. 600-668-117 lub 532-591-080

https://rocco-car.com/

e-mail: biuro@rocco-car.com 

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować