Społeczne

Tydzień Zdrowia w Młodzieżowym Domu Kultury w Kaliszu

2021-01-20 16:30:00 MDK Kalisz

W dniach od 18 do 22 stycznia 2021 Młodzieżowy Dom Kultury zorganizował akcję, do której zaprosił wszystkich swoich wychowanków.

fot. MDK Kalisz
fot. MDK Kalisz

Dla uczestników przygotowano zdrowe przekąski: kilkadziesiąt kilogramów jabłek i marchewek, a w zamian zachęcano dzieci i młodzież, aby podczas zajęć stworzyli hasła promujące zdrowy styl życia. Wszystkie propozycje będą wyeksponowane na tablicy ogłoszeń, witając i edukując przekraczających progi placówki.

Przy okazji ekipa MDK zachęca do zwrócenia uwagi na dwie, towarzyszące akcji, pokonkursowe wystawy plastyczne w Galerii SZATNIA MDK: "Wolność bez nałogów" i "Tydzień zdrowia 2020" zorganizowane przy współudziale Miasta i Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kaliszu.

Wir sindfit und gesund - Tydzień zdrowia zagościł, między innymi, również w pracowni języka niemieckiego. Pilnie się uczą czasu przeszłego Perfekt, a przy okazji zajadają witaminy i poznają idiomy odnoszące się do zdrowego trybu życia. Brawo Wy!

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ