Usługi

Twoje rzeczy nie mieszczą się już w domu czy w garażu? Zyskaj dodatkową przestrzeń ze Stokado! Wyniki Konkursu!

2021-01-04 11:30:00 reklama@calisia.pl

Konkurs

Nie możesz pomieścić rowerów, nart, sprzętu wędkarskiego a może kompletu opon? Cały rok zalegają Ci niepotrzebne rzeczy? A może powiększyła się Twoja rodzina? Możesz w prosty sposób powiększyć swoją przestrzeń i wynająć powierzchnie magazynowe w Stokado Self Storage w Kaliszu. 

fot. Błażej Krawczyk
fot. Błażej Krawczyk

W Stokado znajdziesz miejsce na swój pojazd, np. na motor lub rower, miejsce na sprzęt wędkarski, narty, niepotrzebne meble, z którymi nie chcesz się rozstawać, dokumenty, opony i akcesoria samochodowe, dekoracje sezonowe, narzędzia ogrodowe, przetwory, ubrania, książki. Tu znajdziesz przestrzeń do nagrywania filmów i rozrywki, przechowasz rzeczy podczas remontu albo wyjazdu. Jeżeli prowadzisz firmę budowlaną albo sklep internetowy to doskonałe miejsce na przetrzymywanie produktów, materiałów czy sprzętu. Jeśli nie masz do dyspozycji piwnicy, strychu ani komórki lokatorskiej to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

STOKADO jest firmą zajmującą się przechowywaniem i magazynowaniem. Jest operatorem magazynów samoobsługowych - „self-storage”. Powierzchnie magazynowe Stokado Self Storage w Kaliszu dostępne są przez 24h/7 dni w tygodniu. Każdy klient po podpisaniu umowy otrzymuje indywidualny kod dostępu zapewniający wjazd na teren Stokado oraz odblokowanie alarmu.

W obiekcie przy ul. Wrocławskiej 216 w Kaliszu znajdują się komórki w magazynie wewnętrznym, jak również powierzchnie magazynowe w kontenerach z możliwością bezpośredniego podjazdu samochodu. Pomieszczenia magazynowe mają powierzchnię od 1 m2 do 30 m2.

W celu umówienia wizyty i wybrania swojej przestrzeni magazynowej należy skontaktować się pod nr tel. +48 666 030 701 lub pod adresem email: kalisz@stokado.pl

Strona www: https://stokado.pl/

Profil facebookowy: https://www.facebook.com/stokadoselfstorage

UWAGA - Wyniki KONKURSU!!

Decyzją komisji konkursowej, 3 miesiące korzystania z magazynu za darmo w Stokado wygrała odpowiedź Pana Dominika W! 

Wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: Co przechowasz w magazynach w Stokado?

Pan Dominik

Ja przechowałbym nadmiar zabawek dzieci, czyli hulajnogę, klocki, a przede wszystkim kartony z ubraniami. Uzbierało się sporo rzeczy a pociechy założą je dopiero jak podrosną. Obecnie ubrania, sterty butów i inne przedmioty zalegają w piwnicy.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

 

Stokado Self Storage w Kaliszu

ul. Wrocławska 216

62-800 Kalisz

+48 666 030 701

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Te artykuły mogą cię zainteresować