Biznes

Twoja strona www lub sklep internetowy w kilka dni?

2020-04-14 17:50:37 reklama@calisia.pl

Prowadzisz własną firmę? W czasach, kiedy wielu przedsiębiorców z dnia na dzień traci swoje dotychczasowe źródła dochodu, być może, zamiast się martwić, warto popatrzeć na swoją sytuację bardziej strategicznie. Przecież to znakomity moment, żeby przestawić się na działalność online. Prawdopodobnie Twoi Klienci chcą korzystać z Twoich usług i kupować Twoje produkty przez internet. Wiemy co mówimy. W 2008 przenieśliśmy (w wyniku kryzysu) jedną z naszych działalności całkowicie do internetu.

 

Agencja.Calisia.pl
Agencja.Calisia.pl

Od lat postępuje proces przenoszenia się firm do Internetu: stwierdzenie tego jest banałem. Ale jednak nie masz kiedy założyć swojego własnego sklepu internetowego, czy strony. Zawsze coś stawało na przeszkodzie. Główne trzy powody to:

1. Nie znam się na tym: domeny, hostingi, transfery, strony sklepy, adresy IP, serwery, przekierowania DNS, stanowią dla mnie gąszcz nie do przebicia

2. Nie mam na to czasu - przecież trzeba się spotykać, podejmować decyzje o układzie, kolorach, treściach i tak dalej. A podejmowanie decyzji związane jest często z punktem 1 :)

3. Nie mam na to pieniędzy. Dobrze wykonana strona internetowa, to koszt ponad 3000 zł. A moja firma ma inne potrzeby.

 

Agencja Kreatywna Calisia.pl rozwiązuje te trzy problemy jednym ruchem - pakietem Twoja Dobra Strona.

  • 1. Nie musisz się znać na niczym - wystarczy, że nam zaufasz. Tak, jak zaufało nam już wielu właścicieli firm. Zbudowaliśmy dla nich dziesiątki stron i sklepów internetowych. (Prowadzimy też nasze własne).  Po prostu porozmawiamy i w rezultacie tej rozmowy wymyślimy co jest Ci potrzebne w zakresie działań internetowych. A potem to zrealizujemy. Nie musisz robić praktycznie nic - my zajmiemy się wszystkim:  wykupimy dla Ciebie domenę, zaparkujemy ją na naszych serwerach, skonfigurujemy hosting ( miejsce pod sklep/stronę ), założymy nawet maile w Twojej nowej domenie. Co więcej - doradzimy Ci jakie kroki trzeba wykonać, żeby prowadzić swój biznes online. Wszystko w ramach jednego dostępnego pakietu.

 

  • 2. Możemy pomagać Ci w wyborze rozwiązań - oczywiście w zakresie, który Ci odpowiada, czyli innymi słowy zbudujemy Twój sklep (stronę) tak jak powinien wyglądać, w oparciu o nasze doświadczenie i zmysł estetyczny.  Łącznie z napisaniem treści, które potem po prostu sobie skorygujesz, żeby ostatecznie dostosować do Twojego pomysłu.

 

  • 3. Rozłożymy Ci koszty całego pakietu na raty - przekalkulowaliśmy tą ofertę bardzo dokładnie. Chodziło o znalezienie złotego środka między dostępnością cenową a jakością usługi. I wyszło nam 150 zł netto przy 24 miesięcznej umowie za pakiet podstawowy. W cenie zawarte jest zbudowanie strony, (sklepu) w wypadku sklepu konfiguracja, uruchomienie płatności, hosting na naszych super szybkich serwerach w Niemczech, konfiguracja domeny, założenie kilku kont poczty mailowej, wprowadzenie pierwszych kilku produktów, dokonanie testowego zakupu, w rezultacie którego wpływają do Ciebie pierwsze pieniądze oraz opieka administracyjna nad prawidłowym funkcjonowaniem strony (aktualizacje oprogramowania, pluginów, itp). A także doradztwo i przeszkolenia z obsługi sklepu, która jest bardzo prosta. Dla bardziej wymagających mamy jeszcze dwa bardziej rozbudowane pakiety - znajdziecie je na stronie agencja.calisia.pl

 

  • Dodatkowo, firmy lokalne mogą liczyć 50% rabat przy zakupie dowolnej reklamy na Calisia.pl - a oglądalność naszego portalu rośnie cały czas - obecnie na Calisia.pl zagląda 12 000 osób dziennie!

 

I co teraz? Wystarczy zadzwonić do nas: 604 404 284 lub napisać maila do   jacek @ calisia.pl

A dalej zajmiemy się Tobą. Proste?

 

Nasze doświadczenie:

 

  1. Prowadzimy nasza firmę od 22 lat. Nie stać nas na świadczenie słabych usług :)
  2. Stworzyliśmy kilkanaście marek, z których większość funkcjonuje do dziś, niektóre nawet stały się markami ogólnopolskimi
  3. Zbudowaliśmy w naszej historii ponad sto stron i sklepów
  4. Mamy własne doświadczenia w prowadzeniu sklepów rzeczywistych i internetowych - prowadzimy nasze sklepy online od ponad 10 lat.
  5. Proste strony i sklepy to nie wszystko. Potrafimy tworzyć zaawansowane serwisy internetowe - przykładem jest nasz portal Calisia.pl działający nieprzerwanie od 12 lat. Lada moment pojawi się na nim jeden z najbardziej zaawansowanych systemów lokalnych ogłoszeń, który też sami zbudowaliśmy.

 

Zapraszamy do współpracy!

 

agencja.calisia.pl

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ