Biznes

Twoja firma może zaoszczędzić na usługach telekomunikacyjnych? Skontaktuj się z Open Global [wywiad wideo]

2020-10-09 13:00:00 redakcja

Szukasz najlepszej usługi i firmy z różnych branży w Kaliszu i regionie? Potrzebujesz solidnej firmy budowlanej, kreatywnego fotografa, zaufanego mechanika, dobrego ubezpieczenia na dom i życie, a może smacznej restauracji na imprezę okolicznościową? Zapraszamy na cykl krótkich wywiadów z przedsiębiorcami. Wywiady powstały w trakcie cyklicznego spotkania Business Mix, które nasza redakcja prowadzi od siedmiu lat - a od trzech lat we współpracy z Inkubatorem Przedsiębiorczości.

Calisia.pl
Calisia.pl

Szkoły muzyczne, dealerzy samochodowi, firmy budowlane i ubezpieczeniowe, restauracje, cukiernie i wiele innych usług z tradycją i na najwyższym poziomie oferuje najstarsze miasto w Polsce. Specjalnie dla Was, w trakcie spotkania Business Mix przeprowadziliśmy wywiady z przedsiębiorcami i zebraliśmy najważniejsze informacje, które pomogą Wam podjąć decyzję, z jakiej usługi skorzystać i gdzie warto się udać.

Prowadzisz firmę i szukasz oszczędności oraz innowacyjnych rozwiązań? Zoptymalizuj koszty telefonu i internetu nawet do 43 procent! Skontaktuj się z firmą Open Global, która ma w tym ogromne doświadczenie. Rozmawialiśmy z przedstawicielką firmy Małgorzatą Jochaniak.

Strona www: http://opiekungsm.pl/http://opiekungsm.pl/

Profil facebookowym: https://www.facebook.com/haloopiekungsm

Adres: ul. Ceglarska 1, 63-700 Krotoszyn
 
Tel. + 48 881 405 405, 0 62 72 32 013

 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Te artykuły mogą cię zainteresować