Sport

Turbo Rakiety Kalisz

2020-10-25 11:00:00 red za Katarzyna Ciupek/UM Kalisz

Podczas rozgrywanych o we wrześniu na kortach AZS Poznań Talentiadzie Tenisowej 2020 połączone siły Kalisza i Ostrowa Wielkopolskiego w drużynie Turbo Rakiety Kalisz uzyskały najwyższe noty w półfinale. Dzieci rywalizowały w konkurencjach sprawnościowych oraz grach paratenisowych i tenisowych. Organizatorem turnieju był Polski Związek Tenisowy.

fot. Katarzyna Ciupek - Urząd Miasta Kalisza
fot. Katarzyna Ciupek - Urząd Miasta Kalisza

W piątek młodzi tenisiści wspólnie z trenerem, Rafałem Mikulskim, spotkali się z wiceprezydentem Grzegorzem Kulawinkiem.

- Wasze osiągnięcie to efekt ciężkiej pracy i wytrwałości, a także zaangażowania trenera i rodziców. Gratuluję sukcesu, który świadczy również o dużym talencie sportowym. Czekamy na kolejne osiągnięcia kaliskich i ostrowskich zawodników w tenisie ziemnym, zatem życzę Wam powodzenia w realizacji sportowych planów - powiedział wiceprezydent Grzegorz Kulawinek.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ