Zdrowie

Trzecia dawka szczepionki już dostępna w punkcie na Akademii Kaliskiej

2021-09-24 10:02:32 red za UM Kalisz/A. Tomaszewska

Od 24 września, dostępna jest trzecia dawka preparatu firmy Pfizer w Punkcie Szczepień Powszechnych na Akademii Kaliskiej.

zdjęcie ilustracyjne/fot. Magdalena Bartnik
zdjęcie ilustracyjne/fot. Magdalena Bartnik

Do szczepienia trzecią dawką uprawnione są osoby powyżej 50. roku życia oraz pracownicy medyczni, mający stały kontakt z pacjentami. Na szczepienia w Punkcie Szczepień Powszechnych (Akademia Kaliska, ul. Nowy Świat 4) można zarejestrować się od poniedziałku do piątku pod numerami telefonu: 518 651 553 i 518 646 378.
Szczepienia odbywają się w środy i piątki w godzinach od 9.00 do 17.00.

Trzecią dawkę szczepienia można przyjąć w odstępie 6 miesięcy od drugiej dawki szczepienia.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ