Wasze artykuły

Trwają zgłoszenia do akcji Zielony Kalisz

2019-06-25 11:14:00 red za UM Kalisz

Już można zgłaszać najpiękniej ukwiecone balkony, loggie, parapety oraz ogródki: przydomowe, przedszkolne i działkowe do dwudziestej czwartej edycji konkursu Zielony Kalisz.

źródło: UM Kalisz/zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl
źródło: UM Kalisz/zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl

Kalisz każdego roku obsadzany jest tysiącami kolorowych kwiatów, co sprawia, że miasto jest jeszcze piękniejsze. O swoje najbliższe otoczenie dbać może i powinien każdy.

Celem Zielonego Kalisza jest inicjowanie i promowanie działań na rzecz poprawy estetyki Kalisza i utrwalenia jego wizerunku jako miasta zieleni.

Konkurs adresowany jest do kaliszan i przedszkoli, działających na terenie miasta. Chęć udziału w nim deklarować należy na kartach zgłoszeń, dostępnych w Urzędzie Miasta Kalisza, stronie internetowej miasta oraz w siedzibach rad osiedli, administracji osiedlowych i rodzinnych ogrodów działkowych. Wypełnione zgłoszenia należy dostarczyć do 10 lipca do Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska – ratusz, Główny Rynek 20, pokój 29 (I piętro).

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi najpóźniej 31 października. Laureaci poszczególnych kategorii otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Zwycięskie przedszkola natomiast otrzymają sadzonki roślin, które będą mogły posadzić w swoich ogrodach. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają upominki.

Regulamin konkursu Zielony Kalisz 2019 – TUTAJ.

Karta zgłoszenia do konkursu Zielony Kalisz 2019 – TUTAJ.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli zakup "cegiełki"). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Od strony formalnej: każda wpłata dokonana za pośrednictwem bezpiecznego i sprawdzonego systemu PayPal łączy się z wystawieniem paragonu fiskalnego. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ