Wasze artykuły

Trwają zgłoszenia do akcji Zielony Kalisz

2019-06-25 11:14:00 red za UM Kalisz

Już można zgłaszać najpiękniej ukwiecone balkony, loggie, parapety oraz ogródki: przydomowe, przedszkolne i działkowe do dwudziestej czwartej edycji konkursu Zielony Kalisz.

źródło: UM Kalisz/zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl
źródło: UM Kalisz/zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl

Kalisz każdego roku obsadzany jest tysiącami kolorowych kwiatów, co sprawia, że miasto jest jeszcze piękniejsze. O swoje najbliższe otoczenie dbać może i powinien każdy.

Celem Zielonego Kalisza jest inicjowanie i promowanie działań na rzecz poprawy estetyki Kalisza i utrwalenia jego wizerunku jako miasta zieleni.

Konkurs adresowany jest do kaliszan i przedszkoli, działających na terenie miasta. Chęć udziału w nim deklarować należy na kartach zgłoszeń, dostępnych w Urzędzie Miasta Kalisza, stronie internetowej miasta oraz w siedzibach rad osiedli, administracji osiedlowych i rodzinnych ogrodów działkowych. Wypełnione zgłoszenia należy dostarczyć do 10 lipca do Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska – ratusz, Główny Rynek 20, pokój 29 (I piętro).

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi najpóźniej 31 października. Laureaci poszczególnych kategorii otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Zwycięskie przedszkola natomiast otrzymają sadzonki roślin, które będą mogły posadzić w swoich ogrodach. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają upominki.

Regulamin konkursu Zielony Kalisz 2019 – TUTAJ.

Karta zgłoszenia do konkursu Zielony Kalisz 2019 – TUTAJ.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować