Sport

Trwa sprzedaż biletów na mecz KKS-u Kalisz z Górnikiem Polkowice

2022-08-03 08:30:00 red za Michał Zakosztowicz/KKS Kalisz

Wystartowała sprzedaż biletów na sobotnie starcie z Górnikiem Polkowice. Wejściówki można zakupić na stronie https://bilety.kkskalisz.com.pl oraz w Sklepie KKS Kalisz.

fot. KKS Kalisz
fot. KKS Kalisz

- Warto pamiętać o promocji przygotowanej dla kibiców "Trójkolorowych". Przez najbliższe dwa dni, fani mogą w naszym sklepie kupić wejściówki za połowę ceny! - informuje Michał Zakosztowicz rzecznik prasowy KKS-u Kalisz.

Szczegóły w komunikacie: http://kkskalisz.com.pl/starcie-z-liderem-kks-podejmuje-gornika-polkowice-startuje-sprzedaz-biletow/

Trwa także sprzedaż karnetów na sezon 2022/2023! Jego zakup to korzyść finansowa dla kibica (wejście na wszystkie domowe spotkania danej rundy w bardzo atrakcyjnej cenie). Ponadto każdy posiadacz karnetu będzie mógł za darmo wejść na domowe, pucharowe pojedynki Dumy Kalisza w tym sezonie (w tym starcie z Widzewem Łódź)! Karnety można kupić w klubowym sklepie lub na stronie https://bilety.kkskalisz.com.pl.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować