Kultura

Drugi dzień VI Dziecięcego Festiwalu Działań Artystycznych SztukaKuka! [Dużo zdjęć]

2022-06-05 13:17:34 red

W Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu w niedzielę, 5 czerwca od godz. 11.00 odbywają się warsztaty i zabawy twórcze w ramach drugiego dnia Dziecięce Festiwalu Działań Artystycznych SztukaKuka, który jest organizowany przez Strefę Artystyczną Uciechowo.

fot. MW
fot. MW

Szósta edycja wydarzenia odbywa się w dniach 4 i 5 czerwca. W tym roku na uczestników czeka łącznie blisko dwadzieścia różnorodnych warsztatów przygotowanych przez lokalne firmy, fundacje oraz placówki. Prowadzą je artyści, pedagodzy oraz instruktorzy. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

 

NIEDZIELA 

 

-> Centrum Kultury i Sztuki (ul. Łazienna 6)

Zielone tereny przy Centrum Kultury i Sztuki:

11.00 - 13.00 „W krainie wyobraźni” - wielkoformatowy warsztat malarski
11.00 - 13.00 „Warsztat lepienia z gliny”

13.30 - 15.00 „Sensoryka dla Smyka” - warsztaty sensoryczne (1-4l.)

Sala Studio:

11.00 - 13.00 „Papier, kamień, nożyce” - warsztat twórczy (8-12l.)

Sala Widowiskowa:

13.30 - 15.00 „Największy dziecięcy chór” – warsztat wokalny (5 -12l.)

16.30 OFICJALNE ZAKOŃCZENIE FESTIWALU - PEŁNE WRAŻEŃ WIDOWISKO DLA DZIECI (od 3l.)*:

 

Co się działo podczas poprzednich edycji Festiwalu możesz sprawdzić wszystkie artykuły wpisując w naszą wyszukiwarkę na Calisia.pl  Szukaj - SZTUKAKUKA

 

WAŻNE:

Na warsztaty nie prowadzimy zapisów, nie obowiązują na nie także żadne wejściówki. Jeśli ze względu na brak miejsc ktoś nie dostanie się na dany warsztat to przekierujemy na inny odbywający się w tym samym czasie w bliskiej lokalizacji. 

* Obowiązują bezpłatne wejściówki do odebrania w dniu 2 czerwca o godz. 19.30
w kasie Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu. Jedna osoba może odebrać max. 3 wejściówki. 

** Warsztaty „Guzik z pętelką” oraz „Obraz zamknięty w ramie” dostosowane
do osób z niepełnosprawnościami ruchową i intelektualną, prowadzone przez pedagogów specjalnych.

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować