Trójwymiarowo i komediowo- już w ten weekend w Kinie Apollo

2011-04-07 09:42:39 marlena

W Kinie Apollo widzowie mogą oglądać kolejny film wykonany w technice 3D. Jest to animowana produkcja „Rio”- magiczna, całkowicie wciągająca historia ze świetną muzyką. Natomiast dla sympatyków polskiej komedii proponujemy film „Los numeros”.

materiały promocyjne filmu
materiały promocyjne filmu
RIO
Film twórców „Epoki lodowcowej”. Bajka „Rio” to historia o tym, że warto ryzykować i zaznać w życiu trochę szaleństwa. Blu to udomowiona ara. Nigdy nie nauczył się latać, mieszka ze swoją właścicielką Lindą w miasteczku Moose Lake w Minnesocie. Oboje myślą, że Blu jest ostatnim przedstawicielem swojego gatunku, ale okazuje się, że w odległym Rio de Janeiro żyje samiczka Jewel. Kiedy tylko Blu dociera do Brazylii, on i Jewel zostają schwytani przez przemytników zwierząt. Na szczęście udaje im się uciec, a z pomocą przychodzą lokalni ptasi spryciarze. Dzięki nowym kumplom Blu nabiera odwagi, żeby nauczyć się latać, stawić czoło przemytnikom i wrócić do swojej najlepszej przyjaciółki, Lindy.
Trójwymiarowość to ważny aspekt „Rio”. Dzięki niej film będzie dla widzów głębszym doznaniem. Zastosowaliśmy narzędzia i techniki, dzięki którym krajobrazy pokazane w „Rio” tętnią życiem. Dopracowaliśmy detale i wszystko, co zobaczycie stanowi barwną, zgraną całość mówi jeden z twórców filmów.
Seanse "Rio" w Kinie Apollo codziennie o godzinie: 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00LOS NUMEROS
"Los numeros" to historia policjanta Kuby, który trafia kumulację na loterii ale zamiast otrzymać wygraną w wysokości 17 milionów, zostaje oskarżony o próbę jej wyłudzenia. Kłopoty to dla Kuby specjalność, więc przekręt, na trop którego wpada, burzy jego policyjną krew. Prawdziwej kumulacji przygód i kłopotów, w które wpadnie seksowny policjant towarzyszyć będzie kumulacja pięknych kobiet. Wokół Kuby krążyć będą przebojowa prezenterka loterii Iwonka, piękna prawniczka Marta oraz sąsiadka Ania. Czy Kubie uda się udaremnić przekręt stulecia? Czy odnajdzie prawdziwą miłość? Uruchamiamy maszynę losującą i przystępujemy do działania... bo aby wygrać swój los, trzeba ryzykować i grać!
Seanse "Los numeros" w Kinie Apollo codziennie o godzinie: 12.45, 19.00, 20.45
Już dzisiaj zarezerwujcie bilet!
rezerwacja telefoniczna biletów: 062 767 36 66
rezerwacja biletów on-line 24h: KINO APOLLO
WYNIKI KONKURSU
Najbliższe filmy wyświetlane w technice 3D w Kinie Apollo to: "Thor" i "Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach"
Pojedyncze bilety na niedzielne seanse bajki "Rio" wygrywają
- Anna Kantorska
- Anna Bruś
Wejściówki na film "Los numeros" (na niedzielę) wygrywają:
- Jakub Grześkowiak
- Justyna Kęszycka
O sposobie odbioru biletów zwycięzców poinformowaliśmy mailowo. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny : 604 471 200

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ