Trening EMS już dostępny w Kaliszu

2019-11-12 20:00:00 reklama@calisia.pl

Trening EMS to forma innowacyjnego treningu opartego na elektrostymulacji mięśni. Podczas indywidualnych ćwiczeń pod okiem trenera ujędrnisz, wysmuklisz i wymodelujesz ciało, dodatkowo poprawiając swoją kondycję. Unikatowa metoda ćwiczeń fizycznych połączonych ze stymulacją mięśni pozwoli na szybszą, łatwiejszą i skuteczniejszą redukcję tkanki tłuszczowej, znaczną poprawę jędrności skóry i redukcję cellulitu, bez obciążania kolan i stawów.

innline.1-0260
innline.1-0260

20 minut treningu EMS przynosi takie same efekty, jak 1,5 godziny ćwiczeń na siłowni!. Utrata kilku kilogramów, redukcja tkanki tłuszczowej, wymodelowanie brzucha i pośladków, czy poprawa ogólnej kondycji - to Ty decydujesz, co chcesz osiągnąć podczas indywidualnych spotkań. Wystarczą 1-2 dwudziestopięciominutowe treningi w tygodniu, a efekty zauważysz już po 5 spotkaniach!

Dla kogo jest przeznaczony trening EMS?

Trening EMS jest dla Ciebie, gdy:

Chcesz pod okiem trenera zgubić zbędne kilogramy, ujędrnić, wysmuklić i wyrzeźbić ciało;

• Zależy Ci na wzmocnieniu/utrzymaniu efektów diety lub zabiegów modelujących;

Chcesz zastosować potężną broń w walce z cellulitem;

Słaba kondycja, problemy z kolanami lub kręgosłupem lub brak czasu nie pozwalały Ci na rozpoczęcie aktywności fizyczne

• Chcesz oszczędzić swój czas;

• Zależy Ci na szybkich efektach ćwiczeń.;

 

Jakie są efekty?

Efekty treningu EMS widoczne są po około 3-6 tygodniach. Zależą one od wyznaczonego wspólnie z trenerem celu treningowego. Do głównych efektów EMS zaliczamy:

• widoczną redukcję tkanki tłuszczowej;

• poprawę kondycji fizycznej;

• redukcję cellulitu;

• ujędrnienie skóry;

zwiększenie wytrzymałości mięśniowej;

• zmniejszenie bólu stawów.

 

Trening EMS jest jednym z najbardziej efektywnych metod treningowych na świecie. Nasi klienci ćwiczą w specjalnej kamizelce oraz opaskach i pasie biodrowym, na których umieszczone są elektrody. Pod kombinezon zakładamy bawełniana obcisła bieliznę która udostępniamy w naszym salonie.

Podczas treningu przez elektrody przebiegają impulsy elektryczne pobudzające mięśnie, dzięki czemu zaledwie 25-minutowa sesja angażuje do pracy ponad 90% naszych mięśni. Takie rozwiązanie dodatkowo nie obciąża stawów ani mięśni szkieletowych – będzie to więc dobry wybór dla osób po przebytych urazach. Ponadto jest to także dobry sposób na redukcję bólu np. wybranych odcinków pleców poprzez poprawienie symetrii ciała oraz zwiększenie stabilizacji kręgosłupa. Polecamy go zatem również osobom pracującym przy komputerze lub ogólnie prowadzącym siedzący tryb życia jak i osobą które są aktywne fizycznie w celu urozmaicenia i poprawy treningu.

Oczywiście nie dla każdego trening EMS jest zalecany. Przeciwskazania obejmują np. osoby z chorobami serca lub układu nerwowego, cukrzycą, stanami zapalnymi, rozrusznikiem serca, implantami metalowymi i medycznymi, nowotworami oraz w ciąży. Jeśli masz wątpliwości, czy ta metoda jest dla Ciebie, najlepszą opcją będzie konsultacja z lekarzem oraz kontakt z naszym salonem.

W naszym salonie możesz skorzystać również z :

- kuracji odchudzającej/modelującej sylwetkę ( połączenie diety z masażami modelującymi ciało)

- zabiegów na ciało i twarz

- masaży ujędrniających, antycellulitowych

- masaży relaksacyjnych

KONTAKT:

Symbioza Centrum Zdrowia i Urody

Tel. 783 – 561 – 117 – trener

Tel. 513 – 759 – 955 recepcja Kalisz

Ul. Łódzka 163/1 Kalisz

Tel. 530 – 011 – 936 recepcja Turek

Ul. Kolska Szosa 4 Turek

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ