Społeczne

„Trend_re_setters” innowacyjny projekt uczennic II LO w Kaliszu

2021-02-28 12:00:00 red

Uczennice II Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Kaliszu prowadzą specjalny profil społecznościowy „Trend_re_setters”, który ma za zadanie poprawić naszą samoocenę. Wszystko to w ramach projektu we współpracy z platformą „Zwolnieni z Teorii”.

źródło: facebook.com/trendresetters
źródło: facebook.com/trendresetters

Chyba każdy z nas kiedyś czuł się niekomfortowo z własnym wyglądem. Stał przed lustrem i zastanawiał się, dlaczego wygląda tak a nie inaczej. Czy można to zmienić? Wyjść jest wiele, ale aktualnie najlepszą opcją jest odwiedzenie „Trend_re_setters” na portalach społecznościowych! Konto prowadzą uczennice z II Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Kaliszu we współpracy z platformą „Zwolnieni z Teorii”. - Postarają się ze wszystkich sił poprawić Waszą samoocenę. W zamian proszą o niewiele - wsparcie ich postów „lajkami” - przekazuje nauczycielka II LO w Kaliszu Elżbieta Krokos.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ