Motoryzacja
Tragiczny wypadek w Zbiersku-Kolonii. Nie żyje 19-letni kierowca
W piątek 29 maja po godzinie 10.00 doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Zbiersk-Kolonia w gminie Stawiszyn. Na drodze powiatowej samochód osobowy uderzył w drzewo.
Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymali strażacy z Kalisza. Na miejsce skierowano cztery zastępy straży pożarnej.
– Na miejscu zdarzenia ratownicy potwierdzili, że doszło do zderzenia pojazdu osobowego z drzewem. W wyniku wypadku śmierć poniosła jedna osoba – przekazał mł. kpt. Jakub Pietrzak, rzecznik prasowy KM PSP w Kaliszu.
Ofiarą wypadku jest 19-letni kierowca samochodu. Na miejscu pracowały służby: straż pożarna, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policja. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tragedii.
fot. KM PSP Kalisz
Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,
wrzuć nam coś do kapelusza :)
Wdzięczny Zespół Calisia.pl