Społeczne

Tragedia w Skarszewie. Ciało mężczyzny znalezione w cieku wodnym

2023-05-29 14:08:41 red.

W miejscowości Skarszew w gminie Żelazków, ujawnione zostało ciało mężczyzny w cieku wodnym. 

fot. MW
fot. MW

Do tragedii doszło 29 maja po godzinie 13:00. Świadek zawiadomił służby ratunkowe o ciele mężczyzny znajdującym się w cieku wodnym.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie, że mężczyzna leży pod mostkiem z twarzą w wodzie. Na miejsce skierowaliśmy 3 zastępy Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej. Po dojeździe na miejsce potwierdziliśmy, że w wodzie znajduje się mężczyzna. Miał już stężenie pośmiertne więc odstąpiliśmy od reanimacji krążeniowo-oddechowej. Na tę chwilę zabezpieczamy miejsce zdarzenia - informuje kpt. Szymon Zieliński, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu. 

Na miejsce skierowane zostały zastępy straży pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego i policja. Odstąpiono on resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Stwierdzony został zgon.

- Po godzinie 13:00 policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące odnalezienia na terenie Skarszewa (gmina Żelazków) zwłok mężczyzny. Ciało znajdowało się w strudze. Najprawdopodobniej, to 63-letni mieszkaniec powiatu kaliskiego. Na miejscu w dalszym ciągu pracują policjanci - informuje podkom. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować