Społeczne

Tragedia na poczcie przy ul. Serbinowskiej. Zmarł 69-letni mężczyzna

2021-04-07 13:21:52 BK

Do tragedii doszło w oddziale Poczty Polskiej przy ul. Serbinowskiej w Kaliszu. 69-lenti mężczyzna nagle zasłabł. Doszło do zatrzymania akcji serca.

zdjęcie ilystracyjne
zdjęcie ilystracyjne

Wszystko działo się 7 kwietnia, po godzinie 11:00. Na miejsce w pierwszej kolejności zostały wysłane 3 zastępy Państwowej Straży Pożarnej Komendy Miejskiej w Kaliszu, z uwagi na brak wolnych zespołów ratownictwa medycznego.

- Prowadziliśmy resuscytację krążeniowo-oddechową do czasu przybycia zespołu ratownictwa medycznego. Niestety po blisko 50 minutach prowadzenia resuscytacji ZRM stwierdził, że odstępujemy od czynności ratowniczych - informuje mł. kpt. Szymon Zieliński, rzecznik prasowy KM PSP w Kaliszu.

Niestety 69-latek zmarł.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ