Sport

Torus Wybrzeże Gdańsk czwartym sparingpartnerem Energa MKS-u Kalisz

2020-08-13 14:00:00 Energa MKS Kalisz

Tarnów, słowacki Preszów i Kielce. Do tej pory piłkarze ręczni Energa MKS-u Kalisz sparingi rozgrywali na wyjazdach. W piątek 13 sierpnia do kaliskiej Areny przyjeżdża, już w pełni zdrowy, TORUS Wybrzeże Gdańsk. Ze względu na bezpieczeństwo sanitarno-epidemiologiczne mecz zostanie rozegrany bez udziału kibiców. 

Energa MKS Kalisz
Energa MKS Kalisz

Wybrzeże na jakiś czas odwołało treningi ze względu na kontakt jednego z juniorów przychodzących na treningi z osobą wysłaną na kwarantannę. Po testach okazało się, że wszyscy zawodnicy otrzymali wynik negatywny, więc drużyna wróciła do pracy i w piątek pojawi się w Hali Arena. 

Po sporych zmianach personalnych w drużynie bardzo ważne jest odpowiednie wprowadzenie zawodników zespołu, w czym na pewno pomagają mecze sparingowe. W tym roku spotkania z zespołami ligowymi przeplatane są z silnymi zespołami rangi europejskiej, regularnie występującymi w Lidze Mistrzów jak Vive Kielce i Tatran Preszów. 

Zespół Tomasza Strząbały przygotowuje się obecnie do nowego sezonu PGNiG Superligi, który ma wystartować w pierwszy weekend września. W pierwszej kolejce kaliscy szczypiorniści zmierzą się w Lubinie z Zagłębiem.

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ