Społeczne

To już dziś ! Kalisz będzie bił rekord Polski w tańcu wiedeńskim! Przyjdźcie koniecznie !

2022-05-19 19:00:00 red.

Już 22 maja w Kaliszu kolejne wielkie taneczne wydarzenie. Tym razem kaliszanie przystąpią do bicia rekordu Polski w liczbie osób jednocześnie tańczących walca wiedeńskiego. 

Organizatorzy
Organizatorzy

Sieraszewski Dance Studio oraz Starostwo Powiatowe w Kaliszu zapraszają wszystkich chętnych mieszkańców do udziału w biciu Rekordu Polski, tym razem w liczbie osób jednocześnie tańczących WALCA WIEDEŃSKIEGO.

Zatańczymy do przepięknego utworu Walca Barbary z filmu "Noce i Dnie". Wydarzenie odbędzie się 22 maja 2022 godz. 14.00 na placu przed Starostwem Powiatowym w Kaliszu.

W programie wydarzenie o godzinie 12:00 odbędą się występy zespołów artystycznych z  regionu kaliskiego. O godzinie 13:30 odbędzie się przygotowanie i próba generalna. 

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować