Biznes

Teraz nawet samochód możesz kupić on-line

2020-03-19 17:15:15 reklama@calisia.pl

Branża motoryzacyjna to jeden z bardzo prężnych aspektów naszego życia codziennego, bo przecież praktycznie każdy z nas ma samochód, czasami dwa albo nawet i całą flotę. W dobie stanu zagrożenia epidemicznego salony samochodowe wychodzą do swoich klientów z ofertą „bez wychodzenia z domu”. Jakie masz opcje? Zobacz sam.

zdjęcie ilustracyjne/fot. shutterstock
zdjęcie ilustracyjne/fot. shutterstock

Salony takie jak te pod szyldem Auto Centrum Lis , czyli m.in. Volvo Car Kalisz, Mitsubishi Hyundai czy Renault,  oferują pakiet możliwości, które są niezbędne w czasie zagrożenia epidemicznego. Czystość – to bardzo ważny temat w walce z patogenami. Dlatego w każdym salonie Auto Centrum Lis przed i po jeździe próbnej samochody są dokładnie dezynfekowane. Dodatkowo w serwisach tych marek do 31 marca, przy płatnych przeglądach - ozonowanie jest za darmo!

Bardzo ważne jest utrzymywanie dystansu między osobami, dlatego także Auto Salony Ignaszak - marki Audi, Volkswagen i Skoda  wychodzą naprzeciw i uruchamiają usługę Door to Door, czyli dowóz do klienta wybranego samochodu w celu wykonania przeglądów, napraw blacharskich i wymiany opon oraz jego zwrot po wykonanej usłudze. Wszelkie formalności związanych z polisą czy ubezpieczeniem odbywają  się on-line. Również online można zamówić części samochodowe.

 

Jak kupić samochód on-line?

To bardzo proste! Wybierasz swoją ulubioną markę spod szyldu Auto Centrum Lis  czy Auto Salony Ignaszak, wchodzisz na ich stronę internetową, kontaktujesz się za pomocą telefonu, Skypa lub e-mail. Twoje zgłoszenie odbierze wykwalifikowany doradca, który przygotuje wybraną ofertę według Twoich preferencji.

Będziesz mogła/ mógł  zobaczyć swój wymarzony samochód przez internet! Twój doradca przygotuje zatem  dla Ciebie wszystko, a Ty będziesz mogła/ mógł  bezpiecznie przebywać w domu niwelując ryzyko zarażenia - do minimum.

Pamiętaj, że bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego wybierając swój samochód rób to z najlepszymi.

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ