Biznes

Teraz nawet samochód możesz kupić on-line

2020-03-19 17:15:15 reklama@calisia.pl

Branża motoryzacyjna to jeden z bardzo prężnych aspektów naszego życia codziennego, bo przecież praktycznie każdy z nas ma samochód, czasami dwa albo nawet i całą flotę. W dobie stanu zagrożenia epidemicznego salony samochodowe wychodzą do swoich klientów z ofertą „bez wychodzenia z domu”. Jakie masz opcje? Zobacz sam.

zdjęcie ilustracyjne/fot. shutterstock
zdjęcie ilustracyjne/fot. shutterstock

Salony takie jak te pod szyldem Auto Centrum Lis , czyli m.in. Volvo Car Kalisz, Mitsubishi Hyundai czy Renault,  oferują pakiet możliwości, które są niezbędne w czasie zagrożenia epidemicznego. Czystość – to bardzo ważny temat w walce z patogenami. Dlatego w każdym salonie Auto Centrum Lis przed i po jeździe próbnej samochody są dokładnie dezynfekowane. Dodatkowo w serwisach tych marek do 31 marca, przy płatnych przeglądach - ozonowanie jest za darmo!

Bardzo ważne jest utrzymywanie dystansu między osobami, dlatego także Auto Salony Ignaszak - marki Audi, Volkswagen i Skoda  wychodzą naprzeciw i uruchamiają usługę Door to Door, czyli dowóz do klienta wybranego samochodu w celu wykonania przeglądów, napraw blacharskich i wymiany opon oraz jego zwrot po wykonanej usłudze. Wszelkie formalności związanych z polisą czy ubezpieczeniem odbywają  się on-line. Również online można zamówić części samochodowe.

 

Jak kupić samochód on-line?

To bardzo proste! Wybierasz swoją ulubioną markę spod szyldu Auto Centrum Lis  czy Auto Salony Ignaszak, wchodzisz na ich stronę internetową, kontaktujesz się za pomocą telefonu, Skypa lub e-mail. Twoje zgłoszenie odbierze wykwalifikowany doradca, który przygotuje wybraną ofertę według Twoich preferencji.

Będziesz mogła/ mógł  zobaczyć swój wymarzony samochód przez internet! Twój doradca przygotuje zatem  dla Ciebie wszystko, a Ty będziesz mogła/ mógł  bezpiecznie przebywać w domu niwelując ryzyko zarażenia - do minimum.

Pamiętaj, że bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego wybierając swój samochód rób to z najlepszymi.

 

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ