Tego jeszcze nie było

2013-09-21 18:55:00 Redakcja Calisia.pl

Drzwi otwarte w szkole Music Store okazały się prawdziwym, kulturalnym wydarzeniem.

Sobota 21 września okazała się dniem pełnym wrażeń. Zorganizowane przez Szkołę Muzyczną MUSIC STORE drzwi otwarte, ukazały nową pełną atrakcji ofertę szkoły.

Od tego roku MUSIC STORE postawiło na współczesne trendy w muzyce. Poza zajęciami z tańca, śpiewu i gry na instrumentach pojawi się beatbox, breakdance i warsztaty djingu.

Cała impreza została podzielona na dwie części: od godziny 10:00 do 14:00 zagościł w murach szkoły Old school, podczas którego można było spróbować swoich sił w grze na instrumentach i śpiewie.

Natomiast od godziny 16:00 całą ulicę opanował New school w programie, którego można było uczestniczyć w pokazach i warsztatach DJingu, beatbox, hip-hopu, breakedance’u. Wszystkie te atrakcje zapewnili DJ Fakeface i DJ DMN oraz Jakub “Żurek” Sulkowski. Ponadto zaprezentowała się kaliska grupa capoeira Capitaes de Areia. Atrakcji i chętnych nie brakowało. Kto nie widział i nie słyszał, niech żałuje.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować