Wasze artykuły

Tęczowe Walentynki w Kaliszu

2020-02-07 08:43:12 Natalia Dolak

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

Wszyscy wiemy, że miłość nie jest czarno-biała. Miłość występuje we wszystkich kolorach tęczy, i to właśnie chcemy pokazać ! Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Tęczowych Walentynkach, które odbędą się 14 Lutego, na placu Bogusławskiego w Kaliszu! Będą tańce, zabawa, dobra atmosfera, pełna miłości i tolerancji! Nie ważne kim jesteś, czy masz drugą połówkę, czy jesteś sam. Z Nami nigdy nikt nie jest sam ! Przyjdź i zobacz, ile miłości jest w Naszym mieście !

22 Września 2019 roku ulicami miasta Kalisza przeszedł I Kaliski Marsz Równości. Mimo przeciwnościom losu i zaangażowaniu osób nieprzychylnych, Organizatorzy dopięli swego i zgromadzenie odniosło ogromny sukces. To doświadczenie dało siłę do działania ludziom, którzy stworzyli Marsz Równości, a teraz również chcą powołać do życia w Kaliszu Stowarzyszenie Bank Równości, które chce szerzyć wśród kaliszan miłość, równość i tolerancję.

Dlatego właśnie organizowane są Tęczowe Walentynki. 14 Lutego od godz. 18:00 na Pl. Bogusławskiego, przed Teatrem im. Wojciecha Bogusławskiego na mieszkańców czekać będzie muzyka, zabawy, tańce, poczęstunek, ale przede wszystkim ciepła atmosfera, pełna miłości i tolerancji. Organizatorzy zapewniają, że zaproszeni mogą czuć się wszyscy, o różnych preferencjach i orientacjach, tych z mniejszości i sojusznicy; wszystkich zakochanych i szukających miłości i akceptacji.

Organizatorzy zapewniają również, że są do dyspozycji każdego, kto jest zainteresowany tematyką LGBTQIA+ i chciałby poszerzyć swoją wiedzę o dodatkowe informacje. Zaznaczają jednak, że w tym dniu najważniejsza jest dobra zabawa i dzielenie się miłością.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ