Wasze artykuły

Tęczowe Walentynki w Kaliszu

2020-02-07 08:43:12 Natalia Dolak

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

Wszyscy wiemy, że miłość nie jest czarno-biała. Miłość występuje we wszystkich kolorach tęczy, i to właśnie chcemy pokazać ! Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Tęczowych Walentynkach, które odbędą się 14 Lutego, na placu Bogusławskiego w Kaliszu! Będą tańce, zabawa, dobra atmosfera, pełna miłości i tolerancji! Nie ważne kim jesteś, czy masz drugą połówkę, czy jesteś sam. Z Nami nigdy nikt nie jest sam ! Przyjdź i zobacz, ile miłości jest w Naszym mieście !

22 Września 2019 roku ulicami miasta Kalisza przeszedł I Kaliski Marsz Równości. Mimo przeciwnościom losu i zaangażowaniu osób nieprzychylnych, Organizatorzy dopięli swego i zgromadzenie odniosło ogromny sukces. To doświadczenie dało siłę do działania ludziom, którzy stworzyli Marsz Równości, a teraz również chcą powołać do życia w Kaliszu Stowarzyszenie Bank Równości, które chce szerzyć wśród kaliszan miłość, równość i tolerancję.

Dlatego właśnie organizowane są Tęczowe Walentynki. 14 Lutego od godz. 18:00 na Pl. Bogusławskiego, przed Teatrem im. Wojciecha Bogusławskiego na mieszkańców czekać będzie muzyka, zabawy, tańce, poczęstunek, ale przede wszystkim ciepła atmosfera, pełna miłości i tolerancji. Organizatorzy zapewniają, że zaproszeni mogą czuć się wszyscy, o różnych preferencjach i orientacjach, tych z mniejszości i sojusznicy; wszystkich zakochanych i szukających miłości i akceptacji.

Organizatorzy zapewniają również, że są do dyspozycji każdego, kto jest zainteresowany tematyką LGBTQIA+ i chciałby poszerzyć swoją wiedzę o dodatkowe informacje. Zaznaczają jednak, że w tym dniu najważniejsza jest dobra zabawa i dzielenie się miłością.

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ