TargOFFisko - książki, podwiązki i płyty... już w niedzielę

2011-04-08 16:16:58 Redakcja Calisia.pl

Uwolnić Rynek! - wymiana materii i idei. Nasza akcja, prosta w formie, niesie za sobą wywrotową treść: wymieniamy się rzeczami, produktami, ideami, twórczością rzemieślniczą i artystyczną po to, by odbudować nierynkowe relacje.

Spotykamy się na rynku książek, podwiązek, taboretów, płyt wiórowych i wynylowych, bibelotów, paciorków, pantofli, śrubek i dziadków do orzechów - nie po to, by handlować.
Spotykamy się po to, by się spotkać!
Przynieś i wymieniaj! Targuj się, kręć nosem! Nie masz się czym wymienić? Upiecz ciasto, powiedz wierszyk, zagrab komuś liście albo przyjdź do nas na spacer.
Rzeczy, które zostaną i których nie zechcecie zabrać ze sobą do domu, przekażemy najbardziej potrzebującym (poprzez kaliskie Centrum Interwencji Kryzysowej)
Tego wydarzenia nie da się przeliczyć na złotówki!!!
Organizatorzy: Klub Krytyki Politycznej w Kaliszu , Stowarzyszenie "Żywa"
10 KWIETNIA, NIEDZIELA, 16.00 - 20.00, T, KLUB POD MUZAMI (Al. Wolności 27)

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ