Tak znane zespoły jak Fun Factory, Łobuzy i Modern Talking reloaded wystąpią w kwietniu w Arenie! Mamy dla Was bilety na JAKO DANCE FESTIVAL - KALISZ 2019

2019-03-26 07:15:00 reklama@calisia.pl

Mecenas Productions i TŻ Ostrovia S.A. przy współpracy i wsparciu partnerów oraz sponsorów organizuje pierwszą edycję JAKO DANCE FESTIVAL, która odbędzie się 7 kwietnia o godz. 19.00 w Hali Arena w Kaliszu. Gwiazdami imprezy będą zespoły Fun Factory, Łobuzy i Modern Talking reloaded.

- Jest to bardzo ważne przedsięwzięcie dla tzw. aglomeracji kalisko-ostrowskej, promujące kulturę pop, ale i sztukę nowoczesną, bo tak należy mówić dziś o laserowo-muzycznych widowiskach. Promujemy podmioty uczestniczące w wydarzeniu w takiej czy innej formie – mówi Maciej Andrzejewski z Mecenas Productions.

Festiwal łączy ideę rodzinnej imprezy z wydarzeniem na dużą skalę, a kierowanym do młodzieży, obcowaniem z widowiskiem, muzyką w mistrzowskim oraz hit-owym wykonaniu. – Festiwalem zamierzamy także wpisać się w pejzaż wydarzeń muzycznych tego regionu tak, aby stał się imprezą, przedsięwzięciem cyklicznym, a być może flagowym naszych marek – mówi Andrzejewski.

- 7 kwietna 2019 roku wydarzą się dwie ważne rzeczy. Po pierwsze nasz partner Klub TŻ Ostrovia zainauguruje w Ostrowie na swoim obiekcie jako beniaminek 1 ligi żużla. Po drugie Arena Kalisz stanie się teatrem laserów muzyki, stworzonym przez nas dla fanów – dodaje.

Na scenie pojawią się takie zespoły jak:

Fun Factory niemiecki zespół eurodance z lat 90. XX wieku, którego producentem jest Toni Cottura. Zespół jest znany z takich hitów jak „I Wanna Be With U”, „Celebration”, czy „Close To You”.
Wiecej na temat Fun Factory tutaj https://en.wikipedia.org/wiki/Fun_Factory_(band)

Łobuzy polski zespół muzyczny wykonujący muzykę disco polo, założony w 2015 z inicjatywy Igora Pilewicza. Wokalistą zespołu jest Bogumił Romanowski, znany pod pseudonimem Boogie lub wcześniej Discomił. Największe hity zespołu to „Ona czuje we mnie piniądz”, „Oczy jak pińć złoty” i „Zbuntowany Anioł”.

Modern Talking reloaded tworzą Michael Beurich i Andre Brand – osoby przypominające Thomasa Andersa i Dietera Bohlena. Modern Talking reloaded wykorzystuje nazwę oryginalnego zespołu w związku z licencją, którą do nazwy posiada wytwórnia. Na Arenie będziemy mogli usłyszeć takie hity jak „You’re My Heart, You’re My Soul”, „Cheri Cheri Lady”, „Brother Louie” czy „You Can Win If You Want”.

Wystąpi także młodzież ze Studia Wokalno-Artystycznego Piano Song w repertuarze muzyki rozrywkowej oraz Maciej Wowk – DJ, dziennikarz muzyczny – jeden z DJ’ów wielokrotnie serwujących muzę min. na Sunrise With Ekwador, Future Sound Of Egypt (Aly & Fila), Electrocity, Electronic Family-2018 .Sensation -2018,Dreamstate – 2019.

Bilety do nabycia TUTAJ.

UWAGAWYNIKI KONKURSU

Dla czytelników Calisia.pl mamy 6 pojedynczych zaproszeń na to wyjątkowe widowisko. Aby je zdobyć wystarczyło odpowiedzieć na pytanie:

Dlaczego chcesz uczestniczyć w tym Wydarzeniu?

Oto najciekawsze odpowiedzi i uzasadnienia, które wybrała i nagrodziła komisja konkursowa.

Pan Piotr Pogorzelec

Chciałbym uczestniczyć w wydarzeniu JAKO DANCE FESTIVAL ponieważ uważam, że taki festiwal jest niesamowity i atmosfera na takim wydarzeniu musi być super a nigdy nie miałem okazji być na takim festiwalu z takimi gwiazdami i to by było fajne przeżycie i pewnie niezapomniane wrażenia.

Pani Aneta Adamczyk

Chciałabym wziąć udział w tym wydarzeniu,ponieważ są to moje
klimaty muzyczne. Ta muzyka w mojej duszy gra,gdyż jestem z rocznika 1968. Chciałabym się przenieść w tamte czasy dzięki tej muzyce. Bardzo mało wychodzę z mężem na różne imprezy kulturalne bo zawsze ma wymówkę. Chcę go postawić przed faktem, że są już bilety i musi ze mną iść. Myślę, że mi w tym pomożecie.

Pani Monika Sobczak

Witam. Chciałbym iść z mężem na ten koncert gdyż chcemy uczcić
nasza rocznicę ślubu, a mój mąż bardzo lubi koncerty. I mamy jeszcze drugą ważną rzecz a może i najważniejsza, wygrałam walkę z rakiem. Naprawdę chce to wynagrodzić mojemu kochanemu mężowi że zawsze mogę na niego liczyć. Bardzo go kocham.

Pani Aneta Lewkowicz

JAKO DANCEFESTIVAL,- Gdy na temat tego wydarzenia na calisia.pl
<http://calisia.pl> przeczytałam omal ze szczęścia nie oszalałam, bo takiego wydarzenia jeszcze nie widziałam, a tu stało się jest
nareszcie w Kaliszu moim ukochanym mieście i to jeszcze tak blisko mego miejsca zamieszkania. Nie może mnie zabraknąć na tej imprezie i nie mam nic już do dodania.

Pani Karolina Kulka

Chciałabym uczestniczyć w tym wydarzeniu ponieważ uwielbiam a nawet kocham zespół Modern Talking . Uwielbiam tego zespołu piosenki, mogłabym słuchać ich non stop. Choć Modern Talking był zespołem lat 80, a ja mam dopiero 30 lat, więc to nie moje czasy ale kocham ich muzykę.Od dzieciństwa fascynował mnie ten zespół a tu taka niespodzianka że w Kaliszu będzie Modern Talking reloaded to jest coś niesamowitego. Móc być na widowni i móc słyszeć ich muzykę to by było spełnienie moich marzeń. Może byście mi troszkę pomogli.

Pan Tomasz Woźniak

Jestem z powiatu ostrowskiego i dlatego koniecznie muszę być
uczestnikiem wydarzenia tak wspaniałego JAKO DANCE FESTIVAL Kalisz 2019.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ