Kultura
Tak Kalisz świętował Dzień Matki [zdjęcia, wideo]
Mamy w Kaliszu rozpoczęły świętowanie już 24 maja, koncertem w hali OSRiR. Widownia była wypełniona po brzegi, a w obiekcie przy ulicy Łódzkiej zabrzmiały znane przeboje.
Katarzyna Zawada w towarzystwie zespołu Q-Artists wystąpiła w niedzielę, 24 maja w Hali Widowiskowo-Sportowej OSRiR przy ul. Łódzkiej. Tym samym Mamy w Kaliszu rozpoczęły swoje święto, które w kalendarzu przypadnie w nadchodzący wtorek 26 maja.
Na scenie zabrzmiały popularne przeboje o miłości. Rolę gospodyni wieczoru pełniła Danuta Synkiewicz, która poprowadziła całe wydarzenie. Ze sceny życzenia wszystkim mamom złożył prezydent Kalisza Krystian Kinastowski, dziękując im za ich codzienną miłość, troskę i wsparcie.
- To jedno z najpiękniejszych świąt w ciągu roku, jeden z najpiękniejszych dni, dlatego chcieliśmy w Kaliszu złożyć Mamom najserdeczniejsze życzenia, poczucia dumy ze swoich dzieci, ale też wnucząt. Cieszymy się, że po raz kolejny możemy zaprosić Panie do Kalisza i specjalnie dla Was złożyć podziękowania w formie fantastycznego, muzycznego wydarzenia. Jestem przekonany, że ta muzyczna energia, którą Panie otrzymacie, zostanie z Wami na długo - mówił Prezydent Kalisza Krystian Kinastowski.
Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,
wrzuć nam coś do kapelusza :)
Wdzięczny Zespół Calisia.pl