Tak dzieci świętowały na Rajskiej Polanie [zdjęcia]

2022-06-06 10:30:00 UM Kalisz

Wiceprezydent Grzegorz Kulawinek uczestniczył w zorganizowanym ze środków Budżetu Obywatelskiego Dniu Dziecka na Rajskiej Polanie.

Magdalena Furmaniak, Kancelaria Prezydenta Miasta
Magdalena Furmaniak, Kancelaria Prezydenta Miasta

- Życzę Państwu, a przede wszystkim dzieciom udanej zabawy. Niech każdy dzień będzie Dniem Dziecka - powiedział wiceprezydent Grzegorz Kulawinek.

Dzieci mogły zrobić sobie zdjęcie z kilkunastoma bajkowymi postaciami, wziąć udział w pokazie baniek, malowaniu twarzy i uczestniczyć w Piana Party. Młodzi uczestnicy imprezy mogli korzystać również z dmuchańców, animacji i przejechać się ciuchcią. Nie zabrakło również konkursów z nagrodami.

Wydarzenie zorganizowała Rada Osiedla Rajsków. 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować