Usługi

Szukasz przestrzeni dla swojej firmy? Chcesz przechować materiały bez wynajmowania dużej hali? Mamy rozwiązanie! Wyniki Konkursu!

2021-03-17 11:00:00 reklama@calisia.pl

Jeżeli prowadzisz niewielką firmę i szukasz tymczasowego miejsca na przechowanie materiałów promocyjnych, produktów, próbek, dokumentów czy mebli bez wynajmowania wielkiej hali, to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Skorzystaj z powierzchni magazynowych Stokado w Kaliszu!

fot. BK
fot. BK

Ze względu na elastyczny czas najmu oraz zróżnicowaną powierzchnię, magazyny samoobsługowe Stokado są wręcz stworzone dla niewielkich firm potrzebujących do różnych celów niewielkiej powierzchni magazynowej, nierzadko jedynie okresowo, gdy długoterminowy wynajem dużego magazynu nie ma ekonomicznego uzasadnienia.

Wszelkiego rodzaju dokumenty, materiały promocyjne i reklamowe, próbki towarów, wykorzystywane okazjonalnie meble biurowe itp. znajdą w Self Storage swoje miejsce.

Magazyny Self Storage posiadają wiele niezaprzeczalnych zalet. Decydując się na skorzystanie z usług, klient zyskuje w nieskomplikowany sposób dodatkową powierzchnię magazynową, do której posiada dostęp przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu.

Wielką zaletą magazynów samoobsługowych jest wyjątkowo niska cena wynajmu w stosunku do magazynów tradycyjnych. Tu nie trzeba wynajmować całego ogromnego pomieszczenia, budynku czy hali – wybieramy boks o powierzchni jak najlepiej dostosowanej do naszych celów i potrzeb. A zacząć można już od powierzchni jednego metra kwadratowego!

Ogromne znaczenie ma także bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach Self Storage przedmiotów. Klient nie musi się martwić o wytrzymałość zamków czy szukać firmy ochroniarskiej. Magazyny Self Storage monitorowane są i chronione całodobowo. Korzystający z boksów magazynowych i kontenerów mają pełną prywatność – dostęp do wynajmowanego magazynu ma jedynie klient.

Twoja firma się rozwija i brakuje miejsca na archiwa, narzędzia, materiały promocyjne lub towary sezonowe? Jesteś kancelarią prawną, która chce zeskładować segregatory ze starymi dokumentami?

Niezależnie czy jesteś międzynarodową korporacją, czy też prowadzisz małą działalność gospodarczą z pewnością Stokado znajdzie odpowiednią powierzchnię dla Ciebie!

STOKADO jest firmą zajmującą się przechowywaniem i magazynowaniem. Jest operatorem magazynów samoobsługowych - „self-storage”. Powierzchnie magazynowe Stokado Self Storage w Kaliszu dostępne są przez 24h/7 dni w tygodniu. Każdy klient po podpisaniu umowy otrzymuje indywidualny kod dostępu zapewniający wjazd na teren Stokado oraz odblokowanie alarmu.

W obiekcie przy ul. Wrocławskiej 216 w Kaliszu znajdują się komórki w magazynie wewnętrznym, jak również powierzchnie magazynowe w kontenerach z możliwością bezpośredniego podjazdu samochodu. Pomieszczenia magazynowe mają powierzchnię od 1 m2 do 30 m2.

W celu umówienia wizyty i wybrania swojej przestrzeni magazynowej należy skontaktować się pod nr tel. +48 666 030 701 lub pod adresem email: kalisz@stokado.pl

Strona www: https://stokado.pl/

Profil facebookowy: https://www.facebook.com/stokadoselfstorage

 

UWAGA - WYNIKI KONKURSU!

Decyzją Komisji Konkursowej 3 miesiące korzystania z magazynu Stokado za darmo wygrała Krystyna Lewkowicz.

Pytanie konkursowe brzmiało: Jakie są najlepsze sposoby na utrzymanie porządku w firmie/biurze?

Zwycięska odpowiedź:

  • Niech na Twoim biurku znajdują się tylko te rzeczy, nad którymi aktualnie pracujesz
  • Odpowiednio dostosowane meble biurowe
  • Teczki i segregatory
  • Zaplanuj sprzątanie
  • Digitalizuj
  • Postaraj się robić częste, krótkie przerwy w pracy.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. 

 

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Te artykuły mogą cię zainteresować