Edukacja

Szukasz odpowiedniej dla siebie szkoły branżowej? Wszystkiego dowiesz się podczas kampanii "Dołącz do świata profesjonalistów w Kaliszu"

2021-04-29 19:30:00 CWRKDiZ

Jeszcze przed majówką Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu rusza
z promocją naboru uczniów do szkół ponadpodstawowych, który w tym roku przypada na okres 17 maja - 21 czerwca. Kampania informacyjna o możliwościach kształcenia w szkołach branżowych i technikach będzie prowadzona w 8 równoległych wydarzeniach dedykowanych powiatom.

CWRKDiZ
CWRKDiZ

W każdym wydarzeniu znajdziecie szczegółowe informacje na temat możliwości kształcenia w zawodach na swoim terenie, a także wiele ciekawostek ze świata profesjonalistów, quizy, zabawy, i możliwość skorzystania z dyżurów doradców zawodowych.

W jakich powiatach będzie przeprowadzana akcja?

  • Miasto Kalisz
  • powiat kaliski
  • powiat ostrowski
  • powiat pleszewski
  • powiat jarociński
  • powiat ostrzeszowski
  • powiat krotoszyński
  • powiat kępiński
Zapraszamy do cyklu spotkań z profesjonalistami z terenu miasta Kalisza. W okresie od 30 kwietnia do 21 czerwca będziecie mogli w tym miejscu znaleźć wszelkie niezbędne informacje na temat szkół kształcących w różnych zawodach, tak, aby Wasz wybór był świadomy i zgodny z Waszymi zainteresowaniami. To właśnie TUTAJ będziemy na bieżąco prezentować oferty szkół branżowych i technicznych z terenu Miasta Kalisza, a ponadto zaprosimy Was również do zabawy, konkursów, quizów i spotkań z naszymi doradcami zawodowymi - informuje organizator, Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu.
 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ