Biznes

Szukasz dobrego ubezpieczenia majątkowego? Chcesz ubezpieczyć swoich pracowników? Zgłoś się do firmy Ubezpieczenia Zimmerman [wywiad wideo]

2020-10-19 08:00:00 redakcja

Szukasz najlepszej usługi i firmy z różnych branży w Kaliszu i regionie? Potrzebujesz solidnej firmy budowlanej, kreatywnego fotografa, zaufanego mechanika, dobrego ubezpieczenia na dom i życie, a może smacznej restauracji na imprezę okolicznościową? Zapraszamy na cykl krótkich wywiadów z przedsiębiorcami. Wywiady powstały w trakcie cyklicznego spotkania Business Mix, które nasza redakcja prowadzi od siedmiu lat - a od trzech lat we współpracy z Inkubatorem Przedsiębiorczości.

Calisia.pl
Calisia.pl

Szkoły muzyczne, dealerzy samochodowi, firmy budowlane i ubezpieczeniowe, restauracje, cukiernie i wiele innych usług z tradycją i na najwyższym poziomie oferuje najstarsze miasto w Polsce. Specjalnie dla Was, w trakcie spotkania Business Mix przeprowadziliśmy wywiady z przedsiębiorcami i zebraliśmy najważniejsze informacje, które pomogą Wam podjąć decyzję, z jakiej usługi skorzystać i gdzie warto się udać.

Potrzebujesz dobrego ubezpieczenia majątkowego? Chcesz zabezpieczyć zdrowie i życie swoich pracowników? Potrzebujesz prywatnej opieki medycznej? Zgłoś się do firmy Ubezpieczenia Zimmermann. Rozmawialiśmy z przedstawicielem - Igorem Zimmermannem. Posłuchajcie wywiadu.

Strona www: https://ubezpieczenia-zimmermann.business.site/

Profil facebookowy: https://www.facebook.com/ubezpieczeniazimmermann

Tel. 502 252 048 lub 506 092 200

Adres: Stawiszyńska 125, 62-800 Kalisz

 

 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Te artykuły mogą cię zainteresować