Kultura

Szkolny konkurs talentów w Szkole Podstawowej w Zakrzynie

2021-03-29 08:20:09 Izabela Jaśkiewicz, Ks. Mateusz Klaczyński

W piątek 19 marca uczniowie najmłodszych klas w Szkole Podstawowej przywitaliwiosnę inaczej niż zwykle. Kilkunastu odważnych uczestników postanowiło zaprezentować swoje niezwykłe umiejętności w szkolnym konkursie „Mam talent”.

Izabela JaśkiewiczKs. Mateusz Klaczyński
Izabela JaśkiewiczKs. Mateusz Klaczyński

Pomysłodawcami i koordynatorami przedsięwzięcia byli Izabela Jaśkiewicz i Ks. Mateusz Klaczyński. Jak się okazało, talentów było wiele i to bardzo różnych, od tanecznych poprzez recytatorskie, wokalne, plastyczne, techniczne, zręcznościowe a nawet aktorskie. Wyłonienie najlepszych z tak zdolnego grona było nie lada wyzwaniem dla jury, które po burzliwych obradach ogłosiło swój werdykt.

I miejsce zajęła uczennica klasy I Marta Olek, która swoim aktorsko-wokalnym występem oczarowała wszystkich. Kto wie, może w przyszłości zobaczymy ją na scenach teatru?

II miejsce przyznano uczennicy klasy III - Małgorzacie Pleśnierowicz, za niezwykłą wyobraźnię oraz umiejętność tworzenia figurek z plasteliny – zwierzątka wyglądały jak żywe!

III miejsce wyśpiewał sobie uczeń klasy II  Jakub Gryczyński, który zaprezentował przygotowaną przez siebie piosenkę.

Przez cały czas wszystkim uczestnikom dopingowała wspaniała publiczność i oczywiście nie obyło się bez bisów. Każdy otrzymał wielkie brawa, dyplom oraz nagrodę rzeczową. Wszystkim, którzy wzięli udział
w konkursie talentów serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów.

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ