Zdrowie

Sześciu ozdrowieńców i dwa zgony w szpitalu w Wolicy w ciągu ostatniej doby

2020-11-19 13:30:00 red

Szpital jednoimienny w Wolicy przekazał, że w ciągu ostatniej doby przyjęto cztery osoby i wypisano sześciu ozdrowieńców. Zmarły dwie osoby, które miały choroby współistniejące.

zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl
zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl

Na godz. 6.00, w czwartek 19 listopada w szpitalu w Wolicy przebywało 62 pacjentów w tym, w ciągu ostatniej doby:

- przyjęto 4 osoby

- wypisano 6 ozdrowieńców: kobiety w wieku 66-lat, 65-lat, 63-lata i 61-lat oraz mężczyźni 70-lat i 62-lata

 

W ciągu ostatniej doby zmarły dwie osoby: 80-letnia kobieta przyjęta 17 listopada do szpitala w bardzo ciężkim stanie z chorobami współistniejącymi oraz 64-letni mężczyzna, który również posiadał choroby współistniejące.

 

Szpital w Wolicy 17 października został ponownie przekształcony w placówkę jednoimienną zajmująca się jedynie pacjentami zakażonymi koronawirusem. Szpital dysponuje maksymalnie 120 łózkami. Sytuacja w placówce jest dynamiczna.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ