Edukacja

Szansa na bezpłatne studia

2021-03-06 19:00:00 UM Kalisz

Wiceprezydent Grzegorz Kulawinek odebrał z rąk Magdaleny Górskiej, założycielki Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu symbliczne czeki o łącznej wartości 50 tysięcy złotych. Trafią one do jednej osoby wybranej spośród tegorocznych kaliskich maturzystów.

fot. Anna Błaszczyk - UM Kalisz
fot. Anna Błaszczyk - UM Kalisz

Kwota przekazana przez uczelnię pozwoli na sfinansowanie trzyletnich studiów licencjackich. Miasto zdecyduje o kryteriach wyboru absolwenta, który otrzyma stypendium.

"Dziękuję władzom Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu za wspieranie kaliskich uczniów. Przekazana kwota z pewnością pozwoli wybranej osobie na zrealizowanie planów zawodowych" – powiedział wiceprezydent Grzegorz Kulawinek.

Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu kształci na kierunkach: ekonomia, rachunkowość i finanse, zarządzanie, logistyka, bezpieczeństwo narodowe, turystyka i rekreacja, administracja, pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna, dziennikarstwo i komunikacja społeczna.

"Liczymy, że dzięki wsparciu, młodzież nie będzie musiała rezygnować ze swoich marzeń. Pomoc ta będzie naszym wkładem w rozwój regionu" – mówi Magdalena Górska, założycielka Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu.

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ