Sylwestrowa Noc Hazardu

2011-11-25 11:26:23 reklama

Karczma Stara Stajnia zaprasza na niepowtarzalną zabawę sylwestrową. Tej nocy towarzyszyć Wam będzie szelest dolarów i turkot ruletki. Ponurzy gangsterzy i piękne gangsterki, by wieczór obfitował w wiele elektryzujących wrażeń. Zapraszamy na noc, w której wszystko co dobre, jest nielegalne!

Sylwester to jedyna taka noc w roku. Wiąże się z szampańska zabawą i niepowtarzalnym klimatem. Warto ją spędzić w nie tylko w doborowym towarzystwie, ale przede wszystkim w wyjątkowym miejscu. Zapraszamy do Karczmy Stara Stajnia w Zawidowicach koło Pleszewa. Karczma to klimatyczne miejsce z wyjątkową atmosfera. Urzekną Was wnętrza, pyszna tradycyjna kuchnia i profesjonalna obsługa.
Dla Wszystkich Gości Karczma Stara Stajnia przygotowała na Sylwestrową Noc mnóstwo atrakcji. Ten wieczór rozpocznie się od aperitiff i pysznej kolacji przygotowanej z myślą o tradycji i polskich smakach. Przez całą noc serwowane będą przekąski na zimno- pieczone mięsa, swojskie wyroby, deski serów, marynaty i sałatki. Nie może zabraknąć również słodkiego deseru, a Nowy Rok przywitany będzie toastem i noworocznym tortem. Atrakcją kulinarną będzie pieczone prosie podawane z ziemniakami, kaszą jęczmienna i innymi dodatkami. Do wspólnej zabawy gości zapraszać będzie muzyką na żywo zespół Części Zamienne.Bal Sylwestrowy rozpocznie się o godz. 19:00 i trwać będzie do białego rana - Karczma Stara Stajnia gwarantuje Państwu szampańska zabawę!
Cena biletu dla pary 590 zł
Możliwość wynajęcia pokoju 2-osobowego ze śniadaniem w atrakcyjnej cenie: 180zł

Hotel Karczma Stara Stajnia
Zawidowice 14a 63-300 Pleszew
www.stara-stajnia.pl
e-mail: biuro@stara-stajnia.pl lub zawidowice@wp.pl
Tel. kontaktowy 605 596 554 lub 62 741 97 92 (recepcja)
WYNIKI KONKURSU
Oferta "Trzydniowy pobyt noworoczny z zabawą sylwestrową" w Karczmie Stara Stajnia w Zawidowicach obejmuje:
- dwa noclegi w pokoju 2-osobowym w terminie 30.12.2011-1.01.2012 wraz ze śniadaniami,
- romantyczną kolację lub ognisko nad stawami i pieczenie kiełbasek,
- godzinną naukę jazdy konnej,
- zabawę sylwestrową
Nagrody ufundowane przez Karczmę Stara Stajnia zdobywają:
1. Bon rabatowy uprawniający do 50% zniżki na bilet dla dwóch osób na bal sylwestrowy wygrywa WŁODZIMIERZ PIETRUCHA.
2. Zaproszenie na obiad rodzinny dla 4 osób (w wybranym terminie) wygrywa MICHAŁ LEWANDOWSKI.
3. Godzinną lekcję nauki jazdy konnej (w wybranym terminie) wygrywa MAGDALENA NOGAJ.
O sposobie odbioru nagród zwycięzców poinformowaliśmy mailowo.


Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ