Biznes

Świętuj dziś z Żakiem zakończenie roku szkolnego!

2019-06-17 07:05:00 reklama@calisia.pl

Już za kilka dni, za dni parę… wezmę plecak swój i gitarę…. W rytmie tej melodii już 19 czerwca uczniowie, żaki i nie tylko zaczną wakacje! Pogoda w tym roku rozpieszcza nas tropikalnym klimatem od kilku dni, więc koniec szkoły i wakacyjny luz czuć w powietrzu już od jakiegoś czasu. Jednak każdy koniec jest też początkiem i wakacje to dla wielu z nas również czas wyborów i decyzji jeśli chodzi o dalszą ścieżkę nauki i kariery.

Pomimo wakacyjnej aury, właśnie teraz warto o tym pomyśleć, by później oddać się błogiemu relaksowi i wakacyjnym szaleństwom.

I choć wydaje się nam, że jest na to jeszcze czas, to nie ma co odkładać decyzji na jutro. Warto już teraz wybrać i zarezerwować sobie miejsce, aby od września kontynuować naukę w tym co będzie naszą pasją, a jednocześnie da realne możliwości dobrych zarobków na dzisiejszym rynku pracy.

W naszych szkołach dla dorosłych ŻAK, czerwiec to czas wyjątkowy.
W Kaliszu, tak jak całej Polsce, to teraz nasi słuchacze kończą kolejny etap swojej edukacji, zdobywając zaświadczenia i świadectwa zgodne ze wzorem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz certyfikaty ukończenia kursów. Inni zdobyli z nami wykształcenie średnie i odbierają świadectwa dojrzałości lub dyplomy i świadectwa potwierdzające kwalifikacje w zawodzie.

Szkołom Żak zaufało w całej Polsce już ponad pół miliona słuchaczy, gdyż od wielu lat pomagamy zawodowo i wspieramy Was w rozwijaniu Waszych pasji. Dzisiaj jesteśmy największą ogólnopolską firmą edukacyjną. Prowadzimy licea dla dorosłych, szkoły policealne oraz kursy zawodowe i szkolenia w Kaliszu oraz 80 miastach na terenie całej Polski.

Możesz zostać naszym słuchaczem bez egzaminów wstępnych oraz opłaty wpisowej i wybierać spośród wielu praktycznych kierunków. Nasi słuchacze polecają przede wszystkim kierunki: opiekun medyczny, dekorator wnętrz, florysta, konsultant ds. dietetyki, rejestratorka medyczna, technik masażysta, trener personalny z elementami fitness, technik usług kosmetycznych i wiele innych.

Profesjonalna kadra pedagogiczna, stale powiększająca się baza dydaktyczna oraz miła i życzliwa atmosfera sprawiają, że grono sympatyków szkoły stale się powiększa i bardzo dużo Osób wiąże ścieżkę swojej kariery zawodowej właśnie z „Żakiem”.

19 i 21 czerwca świętujemy wyjątkowo i każdy, kto odwiedzi nas w te dni lub pochwali się nam osobiście swoim świadectwem otrzyma od nas gwarantowany upominek.

Natomiast dla tych z Was, którzy zapiszą się do Żaka 19 oraz 21 czerwca (rezerwując sobie tym samym miejsce na wrzesień) mamy Vouchery do Kina !

Przyjdzie do nas w najbliższą środę lub piątek – porozmawiajmy i zobaczcie jak z pomysłem można łączyć ciekawe kierunki i kursy – zdobywając w krótkim czasie cenione i wymagane przez Pracodawców kompetencje!

Zajęcie zarówno w Szkołach Policealnych, Liceach (ukończycie je z nami w 2 lub 3 lata) mamy w trybie zaocznym czyli w weekendy, dlatego spokojnie połączycie naukę z pracą. Otrzymacie od nas w krótkim czasie kompletną i praktyczną wiedzę z interesujących Was dziedzin – co zapewni Wam szersze perspektywy na rynku pracy i wyższe zarobki.

Zapraszamy do naszego sekretariatu, gdzie z chęcią Was poznamy oraz odpowiemy na wszelkie Wasze pytania.

kalisz.zak.edu.pl
Kalisz, Chopina 26-28 (2 piętro)
tel. 62 767 68 40; email: kalisz@zak.edu.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ