Świętowali Złote Gody! [Dużo zdjęć]

2020-09-22 14:12:05 Anna Błaszczyk - Urząd Miasta Kalisza

Prezydent Krystian Kinastowski złożył życzenia parom małżeńskim świętującym złote gody. Włodarz miasta, w imieniu Prezydenta RP, wręczył jubilatom pamiątkowe medale oraz dyplomy.

fot. Magdalena Bartnik - Urząd Miasta Kalisza
fot. Magdalena Bartnik - Urząd Miasta Kalisza

Złote gody świętowali:

ZOFIA I MARCIN BIAŁOŻYT
JANINA I JAN CZELUSTA
WIESŁAWA I JAN JABŁOŃSCY
JÓZEFA I CZESŁAW JANKOWSCY
KRYSTYNA I WOJCIECH JERZAKOWIE
KRYSTYNA I LECH JUSZCZAKOWIE
DANIELA I JERZY KARBOWSCY
AURELIA I WIESŁAW KRATYŃSCY
BARBARA I ZDZISŁAW KOZERKA
WANDA I EDMUND KUBISIAKOWIE
BARBARA I MIECZYSŁAW KUSIŃSCY
HALINA I HENRYK MACHOWICZOWIE
DOROTA I LECH MAĆKOWIAKOWIE
MARIA I ARKADIUSZ MARUSZEWSCY
HALINA I WOJCIECH MĘDRECCY
HALINA I WALDEMAR PAWLAKOWIE
JOLANTA PILARSKA
BARBARA I WIRGILIUSZ SPYCHALSCY
KRYSTYNA I JERZY STABNO
MARIANNA I ZYGMUNT WAWRZYNIAKOWIE
URSZULA I ZENON WYSOCCY

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ