Święto Dzielnicy Majków [Zdjęcia]

2020-09-06 12:00:00 red

W parku rodziny Wiłkomirskich na kaliskim Majkowie w sobotę, 5 września odbyła się kolejna edycja Święta Dzielnicy. Wydarzenie z powodów pandemii zostało przeniesione z maja na wrzesień. Niestety mocne opady deszczu pozwoliły na wykonanie pełnego programu.

fot. MW
fot. MW

Impreza rozpoczęła się o godzinie 14.00, wtedy to na scenie plenerowej pojawili się goście, którzy przeczytali fragmenty Balladyny Juliusza Słowackiego w ramach Narodowego Czytania. O godz. 15.00 nastąpiło oficjalne otwarcie festynu przez Radę Osiedla Majków. Zagrała Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Rychnów. Niestety pogoda się popsuła a mocne opady deszczu nie pozwoliły aby na scenie mogła zaprezentować się młodzież w ramach "Pokazu pasji i talentu". Imprezę miał zakończyć koncert „Od Arii do piosenki", czyli znane i lubiane przeboje operetkowe i musicalowe, najpiękniejsze duety miłosne, muzyka filmowa oraz największe światowe hity estradowe w wykonaniu Sławomira Olgierda Kramma, Zuzanny Kaczmarek i Karoliny Sydorowicz.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ