Konkursy

Świąteczny konkurs fotograficzny Calisia.pl - prześlij nam zdjęcie swojej choinki i zgarnij atrakcyjne nagrody! Chcesz być sponsorem w konkursie? Zgłoś się do nas!

2020-12-18 13:51:30 redakcja@calisia.pl

Konkurs

Tegoroczne zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, będą inne niż dotychczas. Co powinniśmy zrobić, żeby poczuć się lepiej, bardziej świątecznie i jednocześnie odrobinę pomóc sobie nawzajem? Postanowiliśmy stworzyć Konkurs z potencjalnie bardzo dużą pulą nagród. Konkurs będzie jednocześnie formą promocji dla lokalnych firm.

zdjęcie ilustracyjne/fot. BK
zdjęcie ilustracyjne/fot. BK

Konkurs jakiego jeszcze nie było. Zastanawialiśmy się jak to zrobić, żeby pokazać, że w pandemii potrafimy być WSZYSCY RAZEM – z jednej strony firmy, które mają ciężki czas i chcielibyśmy, żeby jak najwięcej kaliszan zwróciło na nie uwagę, aby mogły „normalnie” prosperować; a z drugiej strony mieszkańcy naszego miasta, żeby mogli poczuć ciepłą atmosferę zbliżających się świąt, ZAPROSIĆ innych wirtualnie do swoich własnych domów. Postanowiliśmy zorganizować konkurs fotograficzny, który - mamy nadzieję - zintegruje wszystkich.

Warunki konkursu są takie – przysyłajcie do nas zdjęcia swoich choinek i dekoracji świątecznych, które zrobiliście w domu. Nadesłane zdjęcia zostaną do galerii zdjęć, w której odbędzie się głosowanie.

A co z nagrodami?

 

Nagrody:

Samochód elektryczny od Auto Centrum Lis Hyundai Kona na weekend (cały naładowany), wraz z zestawem gadżetów

Pobyt w Pałacu Tłokinia wraz z romantyczną kolacją dla dwóch osób o wartości blisko 500 złotych

Pakiet suplementów i chipsów liofilizowanych o wartości 500 zł od firmy ELENA

Voucher o wartości 300 złotych na zabiegi lub kosmetyki w Yasumi Instytut Zdrowia i Urody 

Bon na materiały wykończeniowe w wysokości 300 zł od Hurtowni Materiałów Budowlanych Jolania

Wodociągi Kaliskie - ufundowały 3 nagrody- każda z nich zawiera Album o Kaliszu, dzbanek do najlepszej wody z Kaliskich Wodociągów i kalendarz na 2021 rok (łączna wartość nagród około 300 zł)

Karta podarunkowa o wartości 200 złotych do Leroy Merlin

 

 

Bon o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepie Twój Market - w Kaliszu przy ul. Granicznej 80-82 

 

 

Koszyk zakupowy o wartości 150 złotych na wybrane przez siebie zakupy z dostawą do domu w Kaliexpress.pl - najszybszy, spożywczy sklep internetowy 

Voucher o wartości 100 złotych na jakiekolwiek zajęcia taneczne w Sieraszewski Dance Studio

 

Jednak tutaj chcieliśmy zaproponować „niezwykłość” naszego konkursu - zapraszamy wszystkie firmy, które chcą stać się sponsorami. Dzięki temu pula nagród może być nieskończona! A każde miejsce może mieć swoją jedyną i niepowtarzalną nagrodę.

W jaki sposób nagrodzimy firmy, które ufundują nagrody w konkursie?

„Nagrodzimy” je nie tylko poprzez wymienienie w konkursie oraz dodanie ich logotypu, ale również przez darmowy artykuł o firmie w dziale „Biznes”.

Chcemy promować także kontakty między firmami a zdobywcami odpowiednich miejsc w konkursie, dlatego odbiór nagrody będzie odbywał się bezpośrednio między nimi.

 

Jak wziąć udział w konkursie?

To bardzo proste! Wyślij JEDNO zdjęcie swojej CHOINKI mailem na adres foto@calisia.pl wpisując w tytule "Świąteczny Konkurs Fotograficzny" i podając swoje IMIĘ i NAZWISKO. Przesyłać można tylko zdjęcie własnego autorstwa. Przesłanie fotografii jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu (TUTAJ). Zdjęcia będą układane w Galerii Konkursowej w kolejności z jaką fotografie doszły do skrzynki mailowej.

Do kiedy można przesyłać zdjęcia?

Fotografie można przesyłać do 26 grudnia 2020 roku do godz. 24.00.

 

Jak zostać sponsorem w konkursie?

To też bardzo proste. Wystarczy nawiązać z nami kontakt mailowy pod adresem reklama@calisia.pl i zadeklarować konkretną nagrodę przesyłajac informację o niej i zdjęcie. Nagrody będą dodawane na bieżąco, a następnie ułożone i dostosowane według miejsc w artykule z galeria konkursową.

Firmy, które zdecydują się na uczestnictwo w konkursie powinny przesłać też krótki tekst oraz zdjęcia swojej firmy, które zostaną zamieszczone w dziale "Biznes" na Calisia.pl

 

Jak będzie wyglądało głosowanie w konkursie?

Głosowanie polega na kliknięciu znaczka „like” (polubienie) przy danym zdjęciu umieszczonym w galerii konkursowej na portalu Calisia.pl. Każdy użytkownik może głosować tylko raz dziennie na wybrane zdjęcia (można głosować na więcej niż jedno zdjęcie). Zwycięzcą konkursu będzie autor zdjęcia, które uzyska najwięcej polubień (nie liczone są „dislike”, czyli niepolubienia).

Chcesz, aby Twoi znajomi na facebooku głosowali na konkretne zdjęcie? Nic prostszego. Możesz udostępnić je na swojej „ścianie” klikając „share” przy wybranym zdjęciu. Oczywiście liczą się tylko polubienia na portalu Calisia.pl.Kiedy zacznie się głosowanie?

Głosowanie rozpocznie się niezwłocznie po dodaniu wszystkich zdjęć konkursowych do Galerii Konkursowej. [Prawdopodobny termin publikacji artykułu konkursowego to 27 grudnia około godz. 12.00.]


Kiedy zakończy się głosowanie?

Głosowanie zakończy się 6 stycznia 2021 roku o godz. 15.00.


Kiedy znane będą wyniki?

Wyniki zostaną podane 7 stycznia w oddzielnym artykule. Autorzy zwycięskich zdjęć zostaną poinformowani mailowo o zajętym miejscu oraz sposobie odbioru nagrody.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ