Świąteczne promocje w Luxury Day Spa!

2012-12-04 08:32:00 reklama

Dni szybko mijają, więc warto już dzisiaj pomyśleć o świętach. Jeśli szukasz niezapomnianego podarunku mamy coś dla Twoich bliskich - LUXURY DAY SPA to oryginalne pomysły na wSPAniałe prezenty.

Święta Bożego Narodzenia należą do najważniejszych świąt obchodzonych przez polskie rodziny. Łączą się z nimi wielopokoleniowe tradycje, dzięki którym co roku cieszymy się ubierając choinkę, czekając na pierwszą gwiazdkę, czy też wyczekując w niecierpliwości przybycia Świętego Mikołaja. Wszyscy uwielbiamy dostawać prezenty, a chyba jeszcze bardziej lubimy widzieć radość na twarzy osoby obdarowanej. A czy w dzisiejszych, zabieganych czasach może być coś lepszego niż "ucieczka", choć na krótko, w miejsce, które zapewnia odprężenie i przyjemność?

Różnorodność pakietów i promocji to gwarancja
zadowolenia każdego obdarowanego

Voucher w LUXURY DAY SPA to idealny prezent na Mikołajki, czy Święta Bożego Narodzenia. Proponujemy szeroką ofertę od pojedynczego zabiegu, aż po stworzony przez Nas lub przez Ciebie pakiet zabiegów. Przez cały grudzień zabiegi w promocyjnych cenach! Zapraszamy!

LUXURY DAY SPA!
Kalisz, ul. Kazimierzowska 6/1.
e-mail: spa@luxurydayspa.pl
Tel. (62) 751-38-60
www.luxurydayspa.plJeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować