Suzuki Swift - pełna satysfakcja z jazdy

2010-10-18 13:09:49 Reklama

Suzuki Motor Poland przedstawia następcę najbardziej popularnego modelu w gamie samochodów osobowych – Suzuki Swift.

Suzuki Swift, to model, który był pierwszym etapem w odnowie światowej gamy produktowej marki Suzuki. Wytwarzany w siedmiu zakładach produkcyjnych na świecie, jest sprzedawany w ponad stu krajach na wszystkich kontynentach. Dzięki sportowej stylizacji i doskonałym osiągom, zdobył liczne nagrody branży motoryzacyjnej.
Swift zaskakuje bogatym wyposażeniem standardowym oraz poziomem oferowanego komfortu. Innowacyjna technologia wykorzystana w silniku benzynowym 1.2 VVT umożliwia obniżenie zużycia paliwa oraz niską emisję CO2 przy zachowaniu wysokich wartości mocy i momentu obrotowego.
Nowa zasada dynamiki
Linia nadwozia Swifta emanuje pozytywną energią i elegancją dając przedsmak dynamicznej jazdy. Duży rozstaw osi oraz kół wraz ze sztywnym nadwoziem zapewnia stabilność trakcyjną. Ulepszone zawieszenie, elektryczne progresywne wspomaganie układu kierowniczego oraz niski punkt ciężkości decydują o znakomitym prowadzeniu samochodu podczas jazdy na wprost, jak i w ciasnych zakrętach.
Satysfakcja z jazdy
Wnętrze Swifta inspiruje sportowym nastrojem. Moc i dynamika odzwierciedlają się w eleganckim czarnym wykończeniu kabiny podkreślonym srebrnymi elementami. Dotykając kierownicy można poczuć drzemiącą energię, która czeka na sygnał do startu. Nowoczesna deska rozdzielcza pozwala skupić się wyłącznie na prowadzeniu Swifta. Ergonomiczne oraz doskonale wykończone fotele dbają o dobre samopoczucie nawet podczas długich podróży.
Elastyczny i komfortowy
Czy mały samochód kompaktowy może być pojemny? Wystarczy zajrzeć a najlepiej od razu zająć miejsce w kabinie Swifta. Miejsce dla pasażerów na przednich fotelach oraz na tylnej kanapie zaskakuje komfortem oraz dużą przestrzenią dla nóg. Praktycznie rozmieszczone schowki pomieszczą wszystkie niezbędne drobiazgi a elastyczny bagażnik dopasuje się do Twoich potrzeb transportowych. Swift zaskakuje swoją wszechstronnością – ale to jest najmniejsza niespodzianka. W końcu Suzuki od lat projektuje samochody kompaktowe, które wyznaczają standardy w swoim segmencie.
Swift oferuje przede wszystkim wyróżniający się poziom bezpieczeństwa czynnego i biernego oferowany jako standard dla wszystkich wersji potwierdzony najwyższą oceną 5 gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP. Tak przygotowany do jazdy Swift jest prawdziwym partnerem podczas bezpiecznej podróży do celu.
Prezentowany model: Swift 1.2 Premium (wersja 5-drzwiowa)
Inteligentna osobowość
Niepowtarzalny styl oraz wszechstronność to cechy konieczne we współczesnym świecie. Swift podkreśla Twoją osobowość oraz doskonale dopasowuje się do Twoich potrzeb. Z nadwoziem 3- lub 5-drzwiowym, wygodnymi fotelami, ergonomiczną deską rozdzielczą oraz elastycznie konfigurowaną przestrzenią bagażową stanowi wzorzec dla małych samochodów kompaktowych w klasie nadwozia poniżej 4 metrów długości.
Salon Suzuki działa w Opatówku przy ul. Rogatka 3c. Jego pracownicy stawiają przede wszystkim na jakość obsługi klienta i na jego zadowolenie. Każdy klient, który przychodzi do salonu może liczyć na fachową, rzetelną i miłą obsługę. Pracownicy salonu opiekują się kompleksowo klientem w każdym zakresie związanym z zakupem jak i serwisowaniem samochodu.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ